Mehmed Bir Cihan Fatihi Çalan Müzikler

Mehmed Bir Cihan Fatihi Çalan Müzikler


Kanal D ekranlarında yayına hazırlanan O3 medyanın yapımcılığını üstlendiği Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi yüksek bütçesi birbirinden seçkin oyuncu kadrosu kadar müzikleri ile de adından söz ettirecek. Mehmed Bir Cihan Fatihi Çalan Müzikler nelerdir? Mehmed dizisi fon müzikleri güncel olarak konumuz içinde sizlerle paylaşılacaktır.

[caption id="attachment_56096" align="aligncenter" width="500"]Mehmed Bir Cihan Fatihi Çalan Müzikler Mehmed Bir Cihan Fatihi Çalan Müzikler[/caption]

Fatih Dizisi Çalan Müzikler


Mehmed Bir Cihan Fatihi Çalan Müzikler Bir çok dizinin müziklerini hazırlayan Aytekin Ataş tarafından hazırlanacak. Tam adı Aytekin Gazi Ataş olan, 1978 doğumlu ve Tunceli kökenli sanatçı İstanbul Üniversitesi Dramaturji ve Tiyatro Eleştirmenliği bölümününden mezun olmustur. Boğaziçi Üniversitesi Folklor Kulübü'nde müzikle tanışmaya başlayan Ataş 2012 yılında yayınlanan Suskunlar dizisindeki 'yollar nereye götürecek seni' sözlü şarkıyı seslendirmesiyle büyük beğeni toplamıştır. Aynı zamanda Soner Akalın ile birlikte Muhtesem Yüzyıl adlı dizinin müzik çalışmalarında da bulunmuştur. Uzun yıllardır müziğin çeşitli alanlarında düzenleme ve yönetim ile tecrübe edinen müzisyen 2006 yılından itibaren dizi ve film müziklerine yoğunlaşmıştır. Bu alanda en bilinen calışmaları 'Beynelmilel','Vizontele Tuuba' ve 'Son Osmanlı' olarak göze çarpmaktadır.
Bir dönem Kardeş Türküler ekibiyle çalışan Ataş bununla birlikte Aynur Doğan'ın ' Nûpel adlı albümünün düzenlemesini gerçekleştirmiştir.

[kirmizitext]Mehmed Bir Cihan Fatihi Çalan Müzikler[/kirmizitext]


https://youtu.be/kLa14MmlSNc

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***