Mehmed Bir Cihan Fatihi Korkut Kimdir

Mehmed Bir Cihan Fatihi Korkut Kimdir. Ekranların yeni dizisi 2.bölümü ile izleyenleri ile buluşmaya hazırlanırken dizi oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz. Mehmet bir Cihan Fatihi dizisinde Korkut rolü ile dizide kendisine yer bulan oyuncumuzun gerçek adı Mert Yazıcıoğlu dur. Kanal D ekranlarının yeni dizisi Mehmet Cihan bir Cihan Fatih’i dizisinde Korkut rolü ile dizide bol bol ekranlara gelen karakter olan Korkut  tarihte kimdir Korkut Osmanlı Devleti’nde görev yapan Yeniçeri askerlerinden biridir.Korkut Osmanlı veziri Azam’ın Çandarlı Halil Paşa nın güzel kızı eslemeye  karşılıklı aşık olmalarıdır.


Mehmed Bir Cihan Fatihi Korkut  oldukça cesur bir yeniçeri  askerdir. Korkut Esleme’ye İshak Paşa’nın tüm planlarını Esleme anlatması ile birlikte Esleme de kendisine anlatılan tüm bilgileri ablasına  Melike ile paylaşır.Melike de  Fatih’i korumak adına Bütün olanları babasına söyler.

 

Mehmed Bir Cihan Fatihi Korkut rolünü canlandıran canlandıran  Mert Yazıcıoğlu 1993 yılında doğmuştur. Marmara ilinin en güzel ve büyük metropol ili  İstanbul Aydın Üniversitesinde İşletme bölümünü bitiren başarılı ve yakışıklı oyuncu 3 mota atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Dedemin İnsanları dizisinde oyunculuk yapan Mert Yazıcıoğlu ardından Umuda kelepçe vurulmaz dizisinde oynadı.

[caption id="attachment_56234" align="aligncenter" width="273"]Mehmed Bir Cihan Fatihi Korkut Kimdir Mehmed Bir Cihan Fatihi Korkut Kimdir[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***