Survivor 2018 Nihat Mı Damla Mı Murat Mı Elendi?

Sevilerek izlenen Tv 8 ekranlarının Survivor 2018 yarışmasında  11 Mart pazar akşamında dokunulmazlık oyununu kaybeden takım All Star oldu. Survivor 2018 de  ilk defa All Star’dan bir yarışmacı adaya veda edecek. Survivor da bir çok ödül oyununu kazanan ve bu zamana kadar hiç bir dokunulmazlık oyununu kaybetmeyen All Star takımı kaybetmelerine çok üzüldüler. Survivor 2018 Nihat Mı Damla Mı Murat Mı Elendi? Acaba.

[caption id="attachment_56030" align="aligncenter" width="75"]Survivor 2018 Nihat Mı Damla Mı Murat Mı Elendi? Survivor 2018 Nihat Mı Damla Mı Murat Mı Elendi?[/caption]

Survivor 2018  11 Mart akşamı  ada konseyinde All Star takımı oylaması yapıldı. İlk Defa bir arkadaşlarını adadan göndermek için oy kullanan Al Star takımının verdiği oylar neticesi  sandıktan en çok 4 Nihat 3 Sahra çıktı. Yani eleme potasına Nihat Doğan girdi.Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Turabi ise Damla’nın  adadan gitmesini isteyerek onun adını verdi.  Sema ise bu haftanın performans birincisi seçilerek Murat’ın ismini verdi.

Survivor 2018 Nihat Mı Damla Mı Murat Mı Elendi?


[caption id="attachment_56028" align="aligncenter" width="119"]Survivor 2018 Nihat Mı Damla Mı Murat Mı Elendi? Survivor 2018 Nihat Mı Damla Mı Murat Mı Elendi?[/caption]

Survivor 2018 programında SMS ile desteklenen adaylara mesaj gönderebilirsiniz. Survivor 2018 12 Mart pazartesi günü All Star da elenecek ismi de sizlerle paylaşacağız. Survivor 2018 elenmesini istediğiniz ismi aşağı yorum olarak yazabilirsiniz.

[caption id="attachment_56029" align="aligncenter" width="75"]Survivor 2018 Nihat Mı Damla Mı Murat Mı Elendi? Survivor 2018 Nihat Mı Damla Mı Murat Mı Elendi?[/caption]

https://youtu.be/9g8UuNVeKC8

10Yorum

 1. Günaydın hayırlı sabahlar nasılsınız arkadaşlar

  Ya Nihat ya da Murat elenecek
  Murat'ın performansı vasat ama ilenmesni hiç mi. Hiç istemiyorum
  Murat çok efendi çok terbiyeli inşallah Murat Ceylan gitmez ......ama nedense Murat gidecekmiş gibime geliyor ............
  Nihat elensin bu hafta nihat'a bye bye diyelim inşallah

  YanıtlaSil
 2. Nisacım iyi olmana sevindim bende çok şükür iyiyim

  Nagihan'a gıcık oldum ya Nagihan Damlay'yı ve Sem'yı kıskanıyor
  Takımnı en önemli oyununda sattı yarı yolda, bıraktı Gönüllüler'e gitmek istiyordusa dokunulmazlık. Oyunu bittikten sonra gideydi..
  sinsi yılan

  YanıtlaSil
 3. Merhabalr hrkese gününüz hayr olsun.

  YanıtlaSil
 4. Günaydın herkese. Kesinlikle Nihat elenmeli ki bence elenecektir çünkü sosyal medyada Murat ve damlaya tüm diger fanlardan destek geldi sms atıldı amaç nihati elemek? Nihat elenmezse bir hile vardır bu işte. Ve Turabi de bence Nihat'ın karşısına damlayi çıkararak Nihat'ı elemek istedi çünkü damlayla hiçbir sorunu yoktu ve damla iyi bir yarışmacı.

  YanıtlaSil
 5. Gunaydin
  damlanin elenmeyeceyi kesin zaten ya nihat ya da murata istanbul yolu gorunuyor ama insallah nihat gider ki bence oyle olur ama murat da giderse sasirmam. Turabi sahrayla kavga etmemek icin onu soylemedi bence eskiden sorun yasamasaydilar kesin sahra derdi.

  YanıtlaSil
 6. Kanka bence hiçte Nihatı elemek için Damla demedi Turabi?Damla mülayim kız. Sahra , Merve gibi iyi laf yapmıyor ağzı polemik çıkaracak birisi değil?Bence Turabi Damla onu söylesem bile bana laf edebilecek biri değil dedi. Yani diğerlerini söylemeye korktu. O yüzden Damla demiştir.
  Nihatı elemek istese Adem, Hilmi ya da Merve Aydının ismini verirdi?
  Bu arada dikkat ettinmi kinki Nihat dokunulmazlık kaybedilince kendi yazılacağını anladı Gönüllülere sataşmaya çalıştı ya çok akıllı maşallah?Bizde bunu hiçç anlamadık? çok safız çünküsü?

  YanıtlaSil
 7. Yok ya Turabi sahradan mi korkacak . Hem turabi polemikten kaçacak biri degil . Polemik yaratmaya çalışacak biri? geçenlerde nihatla murat tartışırken Merve nihati sakinleştiriyordu Turabi gülüp merveyi çekti gel karışma dedi. Polemik sever o Turabi ?. Hilmiyi soyleyemez çünkü en yakınlarından biri Hilmi ,kızlardan da merveye yakın vede Merve sakatlik geçiriyor onu kimse yazmadi. hilmi isim yazarken merveyi yazamam
  sakat dedi yazarlarsa büyük saygısızlık olacağını biliyolar. İşte geriye adem kalıyor niye adem degilde damla? Belki yinede elenme ihtimaline karşı erkeklerden iyi olan ademi söylemek istememiştir.

  YanıtlaSil
 8. Ay evet kanka farketmem mi pislik Nihat gitse de kurtulsak

  YanıtlaSil
 9. Niye Sahra değil Damla? Sahra cazgır elenirse eğer Panoramada Turabiyi gömerdi? Turabi bu sene biraz tırsak lan kanka eski turbo yok?

  YanıtlaSil
 10. İyi akşamlar
  Ayşenur'um canım kankam sana özelde yazdım

  Elam kankam nerdesin seni merak ediyor ve özlüözlüyorum

  YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***