Tehlikeli Karım Şahin Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni dizi Tehlikeli Karım Şahin Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler  neler diye merak edenlerdenseniz eğer doğru yerdesiniz. Tehlikeli Karım Şahin Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler neler gelin hep beraber bu sorunun yanıtını verelim. Tehlikeli karım dizisi  Şahin dizide rol alan Derin karakterinin bir nevi akıl hocası konumundadır.Sessiz Kadın isimli bir barı işletmektedir. Sakin bir kişiliğe sahiptir.

 

Tehlikeli Karım Şahin rolüne canlandıran oyuncunun gerçek adı  Hakan Atalaydır.Tehlikeli Karım  Hakan Atalay dizide Şahin karakterine rol verecektir.İnternet aleminin fenomen dizisi  Fi dizisinde Can Manay’ın asistanı Kaya rolü ile izleyenlerin tanıdığı ve şimdilerde Tehlikeli Karım dizisinde boy gösteren oyuncu Artvin’de dünyaya gözlerini açmış ve Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olarak uzunca nbir süre Artvinde yaşamıştır.  Köprü, Yengeç Oyunu, Aile Saadeti, Şenlikname, Kardeşim Benim, Fi ve Sevda’nın Bahçesi dizilerinde rol alan oyuncuya yeni dizisi Tehlikeli Karım da Şahin rolü ile izleyeceğiz.

[caption id="attachment_56237" align="aligncenter" width="348"]Tehlikeli Karım Şahin Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler Tehlikeli Karım Şahin Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler[/caption]

Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları


Gonca Vuslateri Tehlikeli Karım Dizisinde Derin Karakteri ile dizide yer alıyor.Kocası Alpere kendisini adamış olan Tehlikeli Karım Derin Kimdir.Detaylar İçin Tıklayınız

Bige Önal Tehlikeli Karım Dizisinde Seda Karakteri ile ekranlara gelirken Tehlikeli Karım Dizisinde yer alan Alper in hem iş ortağı aynı zamanda da sevgilisidir.Tehlikeli Karım Seda Kimdir Detaylar İçin Tıklayınız.

Seçkin Özdemir Tehlikeli Karım Dizisinde  Alper  karakterini canlandırıyor. İstanbul'un orta semtlerinde bir mahallede yaşar.Derin in kocasıdır.Derin ve sevgilisi arasında kalan bir adamı canlandırır.Tehlikeli Karım Alper Kimdir.Detaylar İçin Tıklayınız

Mustafa Üstündağ Tehlikeli Karım Dizisinde Fırat karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.Tehlikeli Karım Fırat Emniyet Müdürlüğünde Görevli meslektaşı İpek ile nişanlı bir başkomiser rolündeki birisini canlandırır.Tehlikeli Karım Fırat Başkomiser Kimdir. Detaylar için tıklayınız.

Bihter Özdemir Dinçel Tehlikeli Karım Dizisinde Hande rolü ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanırken Tehlikeli Karım Dizisinde Hande Alper in ablası rolü ile dizide kendisine yer bulacak.Tehlikeli Karım Dizisi Hende Kimdir Detaylar İçin Tıklayınız?

Tehlikeli Karım Elif Sönmez;
20 Kasım 1980 İstanbul doğumlu oyuncu Brera Milano Güzel Sanatlar Akademisi Heykel Bölümü mezunudur. En son Dayan Yüreğim’in kadrosunda yer alan başarılı oyuncu daha önceden Karadayı, Reis ve Asi gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Tehlikeli Karım Erdem Akakçe;
13 Aralık 1975 Konya doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Çoban Yıldızı’nda rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Babam ve Ailesi, Beni Böyle Sev, Çıplak Gerçek, Seni Bana Yazmışlar, Elde Var Hayat, Kış Masalı ve Bir İstanbul Masalı’nın kadrosunda yer almıştır.

Tehlikeli Karım Ceren Soylu;
21 Mart 1970 doğumlu oyuncu Mimar Sinan Müzikal Ve Oparet Bölümü ve Timur Selçuk Şan Eğitimi almıştır. Başarılı oyuncu daha önceden Yıldızlar Şahidim, İşler Güçler, Koyu Kırmızı, Pis Yedili ve Hayat Bilgisi’nde rol almıştır.

Tehlikeli Karım Hakan Atalay;
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan deneyimli oyuncu daha önceden Sevda’nın Bahçesi, Aile Saadeti ve Köprü’nün kadrosunda yer almıştır.

Tehlikeli Karım Fatih Dönmez;
1 Ocak 1975 Frankurt doğumlu Türk oyuncu Akademi İstanbul Tiyatro bölümü mezunudur. En son Kalp Atışı dizisinde rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Güneşin Kızları, Poyraz Karayel, Galip Derviş, Ustura Kemal, Farklı Desenler, Bu Kalp Seni Unutur mu? ve Yabancı Damat’ın kadrosunda yer almıştır.

Tehlikeli Karım  Nilay Erdönmez;
12 Mayıs 1986 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. En son İstanbullu Gelin’in kadrosunda rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Sevdaluk, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam ve Güzel Günler adlı televizyon dizilerinde rol almıştır.

Tehlikeli Karım  Bihter Dinçel;
3 Mart 1982 İstanbul doğumlu oyuncu BKM Mutfak Atölye’de oyunculuk eğitimi almıştır. En son Bana Sevmeyi Anlat adlı televizyon dizisinde rol alan başarılı oyuncu daha önceden Kertenkele, Geniş Aile ve Avrupa Yakası’nın kadrosunda yer almıştır.

Tehlikeli Karım Emine Şans Umar;
1 Ocak 1960 İstanbul doğumlu oyuncu Devlet Konservatuarı mezunudur. En son Fazilet Hanım ve Kızları’nın kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu daha önceden ise Sen Benimsin, Sakarya Fırat, Yol Arkadaşım, Hayat Türküsü, Koçum Benim ve Yedi Numara gibi dizi projelerinde rol almıştır.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***