1991 e kadar Norveç Kralı Olan V.Olav prensken hangi ödülü kazanmıştır

1991 e kadar Norveç Kralı Olan V.Olav prensken hangi ödülü kazanmıştır?

En iyi erkek Oyuncu
Nobel Edebiyat Ödülü
Olimpiyat Altın MAdalyası dorğu cevap
Grammy Ödülü

https://dizihabersitesi.com/frederic-desnard-eski-is-yerini-hangi-sebeple-dava-etmistir.html

Beşuş Çehreli kişinin yüz ifadesi nasıldır?
Gülümseyen
Çatık Kaşlı
Şaşırmış
Korkmuş

Fatma Gül Atan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 16 Nisan 2018 akşamı yayınlanan bölümde kızlar ile beraber yarışmaya katıldığını erkekleri ise telefon jokeri olarak evde bıraktığını belirtti.

Milyoner Olmak İSter Fatma hanım bir mal için hangi ifade kullanılırsa hangi ifade kullanılır sorusuna yok satıyor cevabını veren her işin başı halk arasında ne şekilde kullanılır sorusuna sağlık yanıtını veren yarışmacı 3. soruya joker kullanmadan gelmeyi başardı.

Tane tane olmuş ifadesinin hangisi için kullanılır sorusuna pilav yanıtını veren yarışmacı 4. soruda ise şeker oranı yüzde 12 olan bir bardak çayın yarısı döküldüğünde kalan şeker oranı ne olur sorusuna 12 yanıtını vererek diğer soruya geçti.Evlerin çatısından akan suların toplanıp bir yöne aktarılmasını sağlayan üstü açık boruya ne denir sorusuna seyirci yardımı ile oluk cevabını vererek bir diğer soruyu görmeye hak kazandı.

Otoyollarda  azami ve askeri hız sınırının kaç km olduğu sorusuna seyirci joker hakkını kullanan Fatma Gül Atan aldığı yardım ile 40-120 cevabını vermeyi başaramadı. Savage Garden grubunun solisti de olan hangi şarkıcı seslendirmektedir sorusuna atmasyon bir cevap veren yarışmacı bu soruyuda bilerek.15.000 TL barajını geçmeyi başardı.

12 den vurmak ifadesi hangisi ile eş anlamlı olarak kullanılır sorusuna tam isabet yanıtını veren hopalı yarışmacı ikinci soruda apartmana girilen sırada arkadan gelen kişi size teşekkür ederse ne yapmışınız dır sorusuna cevap vermekte tereddüt eden yarışmacı seyirci joker hakkını kullanarak doğru cevabı vererek 3. soruyu görmeye hak kazandı.

Kırlangıç Dönümü hangi ayın ilk günlerine verilen isimdir?
Ekim
Temmuz
Şubat
Nisan Sorununa doğru cevap veremeyen yarışmacı yarışmadan cekildi.

Hopalı yarışmacı polis özel harekatçı olmak istediğini vurgularken gittiğiniz kırtasiyede harita metod olsun diyorsanız hangisinin bir çeşidini almak istiyorsunuz sorusunda ise telefon joker hakkını kullanan hopalı yarışmacı aldığı yardım ile defter yanıtını vererek bir sonraki soruyu görmeye hak kazandı.4. soruda sorulan sesli soruda araba yanıtını veren yarışmacı bir sonraki soruyu görmeye hak kazandı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması atv ekranlarında hız kesmeden devam ederken yarışmanın 16 Nisan 2018 tarihinde yayınlanan bölümde yarışmaya Artvin Hopa'dan katılan yarışmacı Hopa spor taraftarı.Ayakkabı firmasında satış danışmanı olan yarışmacı satış elemanlığının kendisini çok geliştirdiğini ve utangaçlığını kırdığını belirtiyor.

Kaldığı otelde tanımadığı bir düğüne giderek stres attığını söyleyen yarışmacı yaklaşık 12 kişi ile yarışmaya katılıyor.Kim Milyoner Olmak İster yarışması 16 Nisan 2018 yarışmacılara sorulan sorulardan bazılarını derleyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***