Akp 24 Haziran 2018 Seçim Şarkısı ve Sözleri

[kirmizibuton]Akp 24 Haziran 2018 Seçim Şarkısı ve Sözleri[/kirmizibuton]


Ülkemizde yapılması planlanan 2018 seçimlerinin tarihi açıklandı ve seçimlerin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılması kararı verildi.Devlet Bahçeli tarafından seçimlerin erken yapılması fikrinden sonra 18 Nisan 2018 tarihinde de seçimler ile ilgili karar verildi.Ülkemizde her seçim döneminde siyasi partiler kendi partilerine uyan seçim şarkıları ile meydanlara inerken bu şarkılarda her zaman merak uyandıran şarkılar oluyor.

 

2001 yılında kurulan ak Partinin her seçim döneminde olduğu gibi bu seçim döneminde de partisine uygun bir seçim şarkısı ile meydanlara ineceği beklenmektedir.Şimdilik Akp 24 Haziran 2018 Seçim Şarkısı ve Sözleri nin  kim tarafından seslendirileceği ve şarkının ne olması netlik kazanmaz iken Seçim şarkılarına her zaman olduğu gibi tüm partiler ayrı bir özen göstererek en mükemmeli yakalamak için uğraşacaklardır eminiz ki.

Akp 24 Haziran 2018 Seçim Şarkısı ve Sözleri kamu oyu ile paylaşıldığında sitemizden duyurulacaktır.Geçmiş dönemlere baktığımızda Ak Partinin Seçim Şarkıları arasında yer alanları gelin kısaca hatırlayacak olursak eğer Ak Parti Şimdi Tam Vakti şarkısı, Ak Parti Bi Daha Bi Daha Şarkısı, Ak Parti Beraberiz Biz Hepimiz,Ak Parti Dönmem Geri Ak Parti Hayde, Ak Parti Hep İleri, Ak Parti Şimdi Tam Vakti - Rock Versiyonu, Ak Parti İlk Günkü Gibi, Ak Parti Cilveloy Nanayda, Ak Parti Haydi Anadolu, Ak Parti İlla Akparti, Ak Parti Söz Verdik, Ak Parti Yeniden, Ak Parti Bu Memleket Hepimizin şarkısı , Ak Parti Işık Burdan Yükselir, Ak Parti Bir ve Beraberiz, Ak Parti Herşey Bu Millet İçin şarkıları akıllara gelecektir.

Partilerin olmaz sa olmazı olan seçim şarkılarında hemen hemen herkesin merak ettiği Akp 24 Haziran 2018 Seçim Şarkısı ve Sözleri olacaktır.Ak Parti 24 Haziran 2018 seçim şarkısını kim söylüyor, şarkıyı kim yazdı ve kim hazırladı sitemizden takip edebilirsiniz.

Adalet ve Kalkınma Partisi 24 Haziran 2018 Seçim Şarkısı ve Şarkı Sözleri ile ilgili olarak şarkıyı kimin besteleyeceği ve seslendireceği konusunda kamu oyuna açıklama yapıldığında sitemizde yerini alacaktır.

Ak Parti Başkanlık Seçimi Şarkısı ve AKP Başkanlık Seçim Müzikleri 


Ülkemizde ilk defa yapılacak olan başkanlık seçiklerine artık günler kaldı.Yaklaşık 2 ay sonra yapılacak olan Başkanlık seçimleri ülkemizde ilk defa yapılacak.Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ettiğimiz 24 Haziran Başkanlık Seçimlerinde siyasi partilerin seçim şarkıları da şimdiden merak uyandırmaya başladı.

Akp 24 Haziran Başkanlık Seçim Şarkısı


Akp 24 Haziran Başkanlık Seçim Şarkısını daha önce bu alanda tecrübe sahibi olan Uğur IŞILIK mı yapacak şimdilik bu konu bilinmezi iken seçime MHP ile birlikte giren AKP nin birlikte hazırlayacağı bir şarkı ile de girebileceği tahmin etmek çokta yanlış olmasa gerek.Siyasi Partilerin 24 Haziran Seçim Şarkılarını ve vide klipleri yayınlanmaya başladığı anda sitemizden takip edebilir seçim şarkılarını indirebilir ve seçim şarkıları sözlerine ulaşabilirsiniz.

 

[caption id="attachment_56691" align="aligncenter" width="285"]Akp 24 Haziran 2018 Seçim Şarkısı 24 Haziran 2018 Seçim Şarkısı [/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***