Arka Sokaklar Dizisi Hale Kimdir

Arka Sokaklar Dizisi Hale Kimdir ? Kanal D ekranlarının uzun soluklu ve başarılı dizisine yeni katılan oyuncu Hale sevilerek izlenen  İşte Benim Stilim yarışmasında bir dönem yarışmış olan  Ezgi Baylar'ın kendisidir. Ezgi BAYAR arka sokaklar dizisinde Hale karakteri ile ekranlara gelecek.

Kanal D ekranlarında hafta içi hergün tekrarı ile ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümleri Cuma akşamları ekrana gelmekte ve diziye yeni katılan ve diziden ayrılan oyuncuların bol bol olduğu aksiyon dolu bir polisiye dizisi. Arka Sokaklar Dizisi Hale rolü ile yeni bölümde ekranlara gelecek oyuncunun gerçek adı  Ezgi Baylar diziye yeni bölümde dahil oluyor.

[kirmizibuton]Arka Sokaklar Dizisi Hale Kimdir[/kirmizibuton]


Arka Sokaklar dizisi Hale dizide  rolü gereği bir mankeni canlandıracak. Arka Sokaklar dizisinde hikaye gereği  bir mankenlik ajansının usulsüz ve kötü işlere karışmasının ardından Rıza baba ve ekibi ile işbirliği yaparak kolluk kuvvetlerine yardımcı olacak oyuncu bu sayede senaryo gereği ajansı çökertecek.

 

[caption id="attachment_56971" align="aligncenter" width="344"]arka sokaklar hale kim arka sokaklar hale kim[/caption]


Arka Sokaklar Ezgi Baylar kimdir?

Ezgi Baylar 1983 yılında dünyaya geldi ilk orta ve lise eğitiminden sonra  Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümünden mezun olan Ezgi Baylar 2014 yılında Bu Tarz Benim yarışması daha sonra ise  bir yıl sonra yani 2015 yılında İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. İlerleyen zamanda TV8 kanalında yayınlanan Güle Güle Oturun isimli programın da sunuculuğunu yapan Ezgi Baylar'ın instagram hesabı ezgibaylar .

[caption id="attachment_56972" align="aligncenter" width="333"]arka sokaklar hale kim arka sokaklar hale kim[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***