Arka Sokaklar Tekin ve Metin Tutuklanacak mı

Arka Sokaklar Tekin ve Metin Tutuklanacak mı

Arka sokaklarda yine heyecanlı ve gerilimli bir bölüm ekranlara geldi.Tekin cephesinde işler rayından çıkar cinayet şüphesiyle göz altına alınan Tekin'i ise abisi Metin ona yapılan iftiraların ve atılan dayağın hesabını sormak için gittiği yerde eli silahlı kişilerle karşılaşır ve vurulma tehlikesi ile karşı karşıya kalır Hüsnü ise çocuklarının ölümle burun buruna gelmesinden dolayı çok üzgündür.

 

 

Tekin ise babasını dinlemez ve hayatını en büyük hatasını yapar Şenay ile birlikte yaşamaya başlar.Şenay evde bir parti verir partide 18 yaşında Meltem isminde bir kız bulunmaktadır. Tekin kızı evine götürmek isterken çirkin bir iftira sonucu Meltemi öldürmekle suçlanır.

 

 

Tekin sonrasında cinayet şüphesiyle göz altına alınır ve hiçbir suçu olmamasına rağmen kendini savunacak elinde hiç bir şey bulunmamaktadır. Hüsnü komiser buna çok üzülür fakat artık Tekin'e oda yardım edemez çünkü Tekin'in davası narkotik ten alınan cinayet büroya verilir.

Arka Sokaklar Tekin ve Metin Tutuklanacak mı


[caption id="attachment_56496" align="aligncenter" width="529"]arka sokaklar tekin ve metin tutuklandı mı Arka Sokaklar Tekin ve Metin Tutuklanacak mı[/caption]

Savcı ise katilin Tekin olduğundan gayet emindir Hüsnü durumu kurtarmaya çabalarken aldığı bir haberle resmen yıkılır.Metin kardeşinin uğradığı haksızlık için hesap sormak isterken silahlı adamlarla karşılaşmıştır ,silahını Metin'e doğrultur tam bu esnada tekin araya girer ve bir arbede yaşanır silah ateş alır ve patlar Metin ya karşısındaki adamı vurmuş yada kendisi vurulmuştur.Arka Sokaklar heyecan dolu bölümleri ile her hafta cuma günleri izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor .

https://youtu.be/rhfLUnGcnhI?t=1

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***