Beni Bırakma 11 Nisan Fragman özeti

Dizinin ilk bölümlerinden itibaren söylediği yalanlarla ve attığı iftiralarla insanları zor durumda bırakan Esin artık yolun sonuna gelmiş gibi görünüyor.Esin elindeki görüntülerle Bora'dan kaçarken Hülya'ya yakalanıyor Esin bu durumdan tabi hiç hoşlanmıyor çünkü ikisi de birbirlerinden nefret ediyor. Emre ise kamera kayıtlarını izlemek için hastaneye gelir fakat tam bu esnada yangın alarmı çalar bununda boranın bir oyunu olduğunu düşünen Emre Bora'yı aramaya başlar fakat sürpriz bir şekilde suçlunun ve her şeyi planlayanın Esin olduğuna dair bir delille karşılaşır.Esin için artık oyunlarının sonu gelmiştir artık kaçacak bir geride kalmamıştır.

 

 

Beni Bırakma 11 Nisan Fragman özeti

Emre'nin olmadığı zamanlarda Zeynep ile Arzu ilgilenir.Arzu ise artık Zeynep'in masum olduğuna inanır ve Zeynep'e atılan iftiraların Esin tarafından yapıldığını bizzat Zeynep'ten dinleyerek duymuş olur ve ona hak verir biraz geçte olsa artık gerçekleri öğrenmiştir.

 

 

Beni Bırakma 11 Nisan Fragman özeti


Zeynep için artık her şey aha kolay olmaya başlamıştır fakat Sıla tarafında ise işler iyice karışmaktadır.Meltem Sıla'yı Tarık'tan uzak tutmak için elinden geleni yapmaktadır ama yinede Sıla bir şekilde ondan kurtulmayı başarır ve Tarık'da ulaşır ona Meltem ile aralarındaki anlaşmadan bahseder tam her şey yoluna girmiş gibi görünürken Tarık Sıla ilgili öyle bir sırrı öğrenir ki artık Sıla ile olan ilişkisi zor bir hal alır.

 

Beni Bırakma 'da sular durulmak bilmez Sıla bundan sonra neler yapacak önümüzdeki bölümlerde göreceğiz .
Beni bırakma yepyeni ve heyecan dolu bölümleri ile ATV ekranlarında her gün izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

[caption id="attachment_56493" align="aligncenter" width="537"]beni bırakma 11 nisan fragman özeti Beni Bırakma 11 Nisan Fragman özeti[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***