Beni Bırakma 69.Bölüm 12 Nisan Fragman ve Özeti

Beni Bırakma 69.Bölüm 12 Nisan Fragman ve Özeti ile ilgili olarak ATV ekranlarında yayınlanan günlük dizide yine heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor.Esinin'in çantasından düşen amblemini Emre ve Cansu bulur ve tam bir dedektif çalışması gibi iz sürerler çantanın nereden alındığını ve kim tarafından alındığını öğrenmek için mağazaya giderler ve sona çok yaklaşmışlardır.

Esin'in elindeki görüntüleri almayı başaran Bora artık onu hapse göndermektir,Bora görüntüleri Zeynep'e göstermek ister fakat Esin boş durmaz onun kendini gizli tutmak için planı ise Zeynep'i kaçırmaktır ve hiç zaman kaybetmez hemen harekete geçer.

Esin her şeye ve herkese rağmen Zeynep'i kaçırmayı başarır.Emre ise dağ evine gelir Zeynep'i bulamaz Esin'in Zeynep'i kaçırdığından habersiz Borayı suçlar. Zeynep'in annesi Hülya ise kaçırıldığını Vedat'tan duyar ve hemen karakola gider şikayette bulunur.Artık olaylar değişir poliste işin içine girer.

Beni Bırakma 69.Bölüm 12 Nisan Fragman ve Özeti


Diğer yanda ise Sıla artık Tarık'tan vazgeçmek istemez onu hayatta onu anlayan ve dinleyen tek insan çok sevdiği Tarık'tır. Tarık halasıyla dertleşir Sıla benim yanımda olsaydı onun için her şeyi yapmaya ve herkesi karşıma almaya hazırdım der.Tarık gelen boşanma dilekçesi ile bir şok yaşar Sıla boşanma davası açmıştır.Tarık Sılaya boşanalım dese de artık Sıla Tarık tan vazgeçmeyecek ve Meltem ile ilgili tüm gerçekleri Tarık'a anlatacaktır.

Meltem'in Tarık'a olan aşkı artık başka bir hal almış ve artık saplantı haline gelmiştir,Tarık'ın iyi niyetini kullanarak onu yanında tutmaya çalışır Sıla ise Tarık'ın bir otele iş görüşmesine gittiğini öğrenir her şeyi anlatmak ve kendini affettirmek için otele doğru gider.

[caption id="attachment_56522" align="aligncenter" width="537"]Beni Bırakma 69.Bölüm 12 Nisan Fragman ve Özeti Beni Bırakma 69.Bölüm 12 Nisan Fragman ve Özeti[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***