Beni Bırakma 71.Bölüm Özeti

ATV 'nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye devam ediyor .Beni Bırakma 71. bölüm 16 nisan özeti Hatırlayacağınız gibi Esin Zeynep'i dağ evine kaçırmıştı ve hiçte tekin olmadığı tiplerinden belli olan adamlarla iş birliği yapmıştı.Esin Zenep'i bu adamlarla o dağ evinde yalnız bırakarak oradan ayrıldı Bu adamların Zeynep'e bir zarar vereceği apaçık belli idi Zeynep ise hiç bir konuda suçu olmamasına rağmen bir türlü başı beladan kurtulmuyor.Emre ve Bora ise Zeynep'i kimin kaçırdığını ve Zeynep'i bulma derdindedir.

Esin Bora'nın elindeki görüntülerin peşindedir ve onu pazarlık için çağırır.Eğer görüntüleri verirse Zenep'i serbest bırakacağını söyler bu esnada Bora'dan ve Esin'den habersiz Emre onları takip eder.

Beni Bırakma 71.Bölüm Özeti
Bora Çaresiz Esin'in teklifini kabul eder Zeynep'in başı ise yanındaki adamlarla belaya girmek üzeredir.Cansu ise görüntüleri kimin gönderdiğini bulmak için mağazanın müşteri fişlerini inceler ve acı gerçekle yüzleşir fişlerden birinde annesinin adı Esin Ateş yazmaktadır buna üzülür ama suçlununda annesi olduğunu öğrenir.

Tarık'a güzel bir sürpriz hazırlığındaki Meltem alış verişe çıkar ve onu güzel gösterecek kıyafetler alır.Bu arada Sılada o anda şırkette olmayan Tarık'a iş yerinde bir sürpriz hazırlık içindedir bundan habersiz olan Trık ise ofise Meltem ile samimi bir şekilde girer ve Sıla karşısındadır ve ikiside şaşkındır.

[caption id="attachment_56581" align="aligncenter" width="481"]beni bırakma 71 bölüm ozeti beni bırakma 71 bölüm ozeti[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***