Beni Bırakma 76. Bölüm

TV ekranlarının hoşlanılan dizisi Beni Vazgeçme’da coşku tüm süratiyle devam ederken dizide Emre Esin’i mapusa attırmanın hesaplarını yaparken, Sıla ile Tarık ise mutluluğun kapısını aralamak üzere iken Seher’in yaptığı saldırı işlerin karışmasına yol açacaktır. ATV ekranlarının alakayla takip edilen dizisi Beni Vazgeçme her geçen gün izlenme oranlarını da artırıyor.

Beni Vazgeçme son kısımda Emre Zeynep’in masumluğunu kanıtlamak için ve bunu herkese göstermek için işe en baştan başlamaya karar verir. Emre bunun için İstanbul’a Zeynep’in kılavuzluk etmesini isteyen Pelin’in yanına gitmeye karar verir.

Pelin’in asılları anlatması Zeynep’in masumluğu için tek kanıt olacaktır. Emre bunda çok kararlıdır. Zeynep ise yaşanan onca vakadan sonra Emre’den uzak kalmak istese de bunda pek zaferli olamaz.

Esin son derman olarak Emre ve Zeynep’in aşık olduğu hallerin videosunu sürükleyerek Bora’nın yanına gider ve ondan dayanak ister. Ancak Bora Esin’e dayanak etmez.

Esin için yolun sonu gelmiştir. Esin Emre’nin Pelin’in yanına İstanbul’a gittiğinden habersiz bir çıkış yolu arar ancak bunda çok zaferli olamaz. Öbür yandan Tarık ile Sıla ise konutluluklarını asıl hale getirmek için her şeye baştan başlarlar.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***