Beni Bırakma 76.Bölüm 23 Nisan Özeti

Sevilerek izlenen dizilerden olan Beni Bırakma Dizisi  tüm heyecanı ile devam ederken dizinin yayınlanan 76. bölümü olan  23 Nisan günü ekranlara gelecek. Beni Bırakma Dizisinde 76. bölüm özeti yayınımızın devamında.

[kirmizibuton]Beni Bırakma 76.Bölüm 23 Nisan Özeti[/kirmizibuton]


Beni Bırakma dizisi  76. bölüm ile kaldığı yerden devam ederken dizide rol alan  Zeynep ve Emre arasındaki eskiye dayanan  husumet ve aralarındaki soğukluğun azalacağını tahmin ediyoruz.Aralarında yaşanan tüm olanlara rağmen birbirleri ile tekrar birlikte olmalarıda muteber görünüyor. Muteber görünüyor görünmesine ancak bu seferde aralarına başka sebepler girecektir.. Beni bırakma dizisinde rol alan Hülya karakteri  Zeynep’in tekrar Emre ile görüşmesini haliyle istemeyecektir.

 

Daha önce başlarına gelen tüm bu olayların sorumlusunun Emre olduğunu düşünmektedirler. görmektedir. Beni bırakma dizisinde bir tarafta bunlar yaşanırken diğer tarafta da  Cengiz dizide rol alan  Zeynep’in escort olabileceği iddiaları yüzünden Emre’nin Zeynep’le görüşmesini istemez.

Beni bırakma dizisinde rol alan oyunculardan Sıla ve Tarık’ın evli olduklarını öğrenen Mehmet ise Sıla ile bu konuyu konuşmak ve konunun detayına inmek için  acele bir şekilde Sıla'nın yanında  gider. Sıla ve Tarık’ın zorla evlendiklerini düşünen Mehmet’in işin aslını öğrenmesi çok uzun sürmeyecektir.

[caption id="attachment_56760" align="aligncenter" width="476"]beni bırakma 23 nisan beni bırakma 23 nisan[/caption]

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***