Çukur 16 Nisan Medet Ölecek mi

Show TV ekranlarının sevilerek izlenen ve reytinglerde aradığı başarıyı bulan Pazartesi akşamları izleyenleri ekranlara kilitleyen dizisi Çukur 25. Bölüm fragmanında  Medet tarafından yanlışlıkla vurulan Sultan ana hastaneden taburcu olur.Taburcu olur olmasına ancak ayakları felç olduğundan yürüyemez. Çukur Mahallesinde sevenleri tarafından  “Çukur evimiz, Sultan anamız!” sesleri ile mahallede karşılanan Sultan İdris Koçaklıya al bu bacaklar senin olsun diyerek tepkisini gösterir. Sultan ana oğlu Yamaç'a ise Medet ten intikamını almaması durumunda hakkını helal etmeyeceğini söyler. Çukur 16 Nisan Medet Ölecek mi? Yamaç Medet i vuracak mı soruları ise şimdiden sosyal medyada merak uyandıran konular arasında yerini aldı bile.

Çukur dizisi 24. bölümde kocasının katili Vartolu’ya silah doğrultan Kahraman ın eşi  Nedret’i durdurmaya çalışırken elinde bulunan silahın ateş alması sonucunda Medet yanlışlıkla  Sultan KOÇAVALI'yı vurarak yaralanmasına sebep olmuştu.Yamaç ve kardeşi anneleri Sultan için okulda ders işlediği sırada en iyi cerrahı alarak ameliyatı için getirmişlerdi.Dizi bir tarafta bunlar yaşanırken diğer taratan ise Vartolu Sadettin sevgilisi ile baş başa güzel bir gün geçirmiş ancak bu mutluluğu İdris in oraya gelesi ile son bulmuştu.

Sadettin Vartolu ile Koçavalılar arasında yeniden alevlenmesine sebep olan Çukur 16 Nisan Medet Ölecek mi  sorusunun yanıtına gelince bizim tahminimize göre Medet ölmeyecek ve diziye kaldığı yerden devam edecek.Zira bu tahmini yaparken Medet karakterinin izleyici tarafından oldukça sevilmesi ve Vartolu ile özleşmesi. 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***