Çukur Dizisi Anıl Kim Gerçek Adı Senanın Eski Sevgilisi Anıl Kim

Çukur Dizisi Anıl Kim Gerçek Adı Senanın Eski Sevgilisi Anıl Kim


Çukur’da yeni bir karakter dahil oldu. Anıl karakteri Sena’nın en yakın arkadaşlarından. Uzun yıllar görüşmeyen Anıl ve Sena Anıl’ın başı belaya girmesi sonucu onunla irtibata geçer. Peki Anıl kimdir? Gerçek adı ne? Oynadığı diziler?Çukur Dizisi Anıl Kim Gerçek Adı Senanın Eski Sevgilisi Anıl Kim

Çukur Anıl’ın Gerçek Adı

Anıl’ın gerçek adı Mert Yavuzcan. Asıl adı Mert Ali Yavuzcan. Aşkın Bedeli adlı dizideki oyunculuğu ile hafızalara yer edinen başarılı oyuncu bu dizide başrolde yer almış ve Taner karakteri ile adından sıkça söz ettirmiştir. Oyuncuyu daha yakından tanıyacak olursak; oyuncu Nisan 1979 tarihinde Almanya’nın Bonn şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda Almanya’ya giden oyuncu orta okulu da liseyi de burada tamamlamıştır. Türkiye’ye geri dönmesinin nedeni ise kazandığı üniversite olmuştur.

Çukur Dizisi Anıl Kim Gerçek Adı Senanın Eski Sevgilisi Anıl Kim Çukur 26. bölümünde Vartolu, kardeşi gibi gördüğü Medet’in kaçırılmasına delirir. Medet ise Koçovalı Konağında sorguya çekilmiştir. Medet, Kahraman’ı vurma sebebi olarak verile emre itaat ettiğini söyler. Vartolu, Yamaç’tan Medet’i istese de Yamaç mekanını kapat ve malzemeyi yok et der. Vartolu bu tabiki kabul etmez. Yamaç ise kardeşi olduğu için elinden geleni yaptığını söylese de Vartolu’nun gözü dönmüştür ve tek amacı Medet’i almaktır.

Çukur Dizisi Anıl Kim Gerçek Adı Senanın Eski Sevgilisi Anıl Kim


Bu amaç için elinden geleni yapacaktır. Yamaç, Emmi, Paşa ise Çukur’daki bu olanalra dur demek için plan yapmaktadır. Saadet ise evlendirileceğini Sena ile paylaşır. Sena buna izin vermem dese de Saadet, İdris ne derse o olur diyerek durumu anlatır. Sena durumu Yamaç’a söyler. Yamaç da ben buna izin vermem der. Sena kendisine gelen telefonu açar, arayan Anıldır ve Senadan yardım isteyip yaralı olduğunu söyler.
Çukur Dizisi Anıl Kim Gerçek Adı Senanın Eski Sevgilisi Anıl Kim
Anıl vakti zamanında Sena’nın eski sevgilisidir. Anıl, Sena’ya çok çektirmiştir. Emrah’ta bunu bilmektedir. Emrah kafasındaki bir plan gereği Anıl’ı bulmuş ve onu kullanarak Sena’ya ulaşmak istemektedir. Anıl’ın başı belaya girmiştir. Emrah Anıl araç olarak kullanıp Sena’ya ulaşmıştır.

Çukur Dizisi Anıl Kim Gerçek Adı Senanın Eski Sevgilisi Anıl Kim


Anıl Sena’yı aramış ve ondan yardım istemiştir. Sena doktoru aramıştır ve kolundaki mermiyi çıkarttırmıştır. Çukur dizisi 26. bölümde diziye giriş yapan Anıl, uzun süreli bir karakter değildir. Anıl karakterinin amacı Sena üzerinde güven oluşturup Emrah’ın kurduğu plan çerçevesinde ona bilgi ulaştırmaktır.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***