Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı

[kirmizibuton]Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı[/kirmizibuton]


Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı ile 23 Nisan 2018 akşamı dizi sevenler tarafından oldukça merak edildi ve Çukur Beni Affet şarkısını kimin söylediği ve şarkının sözleri hakkında merak edilen tüm detayları yayınımızdan bulabilirsiniz. Sevilerek izlenen Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Çukur gerek konusu gerek ise dizide çalan dizi müzikleri ile oldukça popüler bir dizi. Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı Çukur dizisinin  26.Bölümünde çalan şarkı sözlerine dizihabersitesi.com aracılığı ile öğrenebilir ve dizi müziğini dinleyebilirsiniz.

Çukur dizisinde genelde rap şarkılar çalmasına rahmen arada sırada Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı  gibi biraz daha az hareketli müzikleri de duymak mümkün oluyor.Çukur dizisi son bölüm çalan şarkı Beni Affet şarkısını seslendiren sanatçımız Can Bonobo dur. Çukur 26.Bölüm çalan beni affet şarkısı ile dizi müziğine ve  şarkının klibine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

[caption id="attachment_56901" align="aligncenter" width="522"]Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı[/caption]

Çukur dizisinde kalbini Selim in karısı Ayşe ye kaptıran Selim in şoförü Cemil bakalım bu aşkta nasıl bir yol izleyecek. Aşye Cemil in kendisine olan ilgisinden rahatsız olur ve onu Selim e şikayet eder ancak Selim onu göndermeyeceğini söyleyerek Ayşe ye onu uyaracağını söyler.Çukurun Babası İdris zor duruma düşen Çukurun  adamlarıyla ilgilenmeyen Selim’e kızarak adamların Var tolunun yayına gitmesine çok öfkelenir.Bu sırada dizide klip şeklinde Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı arka fonda çalar.

[caption id="attachment_56902" align="aligncenter" width="457"]Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı[/caption]

Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı


Çukur Selim paranın içinde olmasına rağmen adamlarını Vartolu'ya kaptırmasına son derece sinirlenen babası ona çok kızdığı sıralarda Selim hiç beklemediği bir tepki ile daha karşılaşır ve Sultan ana sen korkaksın diyerek Selim'in üstüne gider.Anne ve babasına iyice kızan Selim eski ortağı Beyefendi nin oğlu avukat Nazım ın yanına gider. Selim, çareyi Beyfendi’den kalan koltuğa geçmeye çabalayan Nazım’ın yanında bulur. Kafası zaten allak bullak olan SSelim ve Nazım arasında bir ortaklık başlayabilir sinyalleri de böylelikle verilmiş olur.

[caption id="attachment_56900" align="aligncenter" width="492"]Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı[/caption]Yamaç ın elinde olan Medet i Vartolu bırakmaz ve geri ister  ve İdris Koçavalının evini basar. Saadeti de başkaları ile evlendireceklerini duyan Vartolunun gözü artık hiç bir şey görmez. Çukur dizisinde tüm bunlar yaşanırken Çukur Dizisi Beni Affet Şarkısı o güzel sesi ile Can Bonomo tarafından seslendirilir. Çukur dizisinde çalan  Beni Affet şarkısı Ahmet Hamdi Tanpınar’ın Bir Adın Kalmalı Geriye adlı şiirinden alıntılar yapılarak yazıl güzel bir eserdir.

Çukur 23 Nisanda Çalan Şarkı Beni Affet Şarkısı


Beni affet çukur dizisi
Kaybetmek için çok erken
Sevmek için de çok geç
Beni affet

Bir adın kalmalı geriye
Kırılmış şeylerin nihayetinde
Yalnızlığın eşiğinde
Beni çukur dizisi affet

Ben seni sevdiğim zaman
Bu şehirde yağmurlar yağardı
Ben seni sevdiğim zaman
Bu şehirde ayrılık kurşun gibi ağardı
Bir adın kalmalı geriye
Kırılmış şeylerin nihayetinde
Yalnızlığın eşiğinde
Beni affet

Ben seni sevdiğim zaman
Bu şehirde yağmurlar yağardı
Ben seni sevdiğim zaman
Bu şehirde ayrılık kurşun gibi ağardı

https://youtu.be/WJqqr5GQkCM

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***