Diriliş Ertuğrul 11 Nisan Var mı Yok mu

Sevilerek izlenen trt ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul tüm heyecanı ile devam ederken dizinin sonunda 11 Nisan akşamına ait fragmanın yayınlanmaması akıllara Diriliş Ertuğrul 11 Nisan Var mı Yok mu sorusunu getirdi.Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 114. bölüm fragmanı yetişmediği için yayınlanmadı ve yeni bölümün bir sonraki hafta yayınlanacağı gelen haberler arasında.

 

Diriliş Ertuğrul 11 Nisan Var mı Yok mu


Diriliş dizisi 11 Nisan akşamı her zamanki kanalında ve her zamanki saatinde kaldığı yerden yayınlanmaya devam edecektir.İzleyenlerin büyük bir merakla beklediği yeni bölüm fragmanında bakalım neler olacak.

 

Aslıhan Hatun un ölümü ile Turgut Alp in içinde büyük bir öfke oluştu.Diğer taraftan Sultan ise Sadettin KÖPEK in ölüm fermanını Ertuğrul Beye ulaştırdı.Yeni bölümde bakalım neler olacak.Diriliş 11 Nisan neler olacak değerli yorumlarınız ile tahminlerde bulunabilirsiniz.

[caption id="attachment_56431" align="aligncenter" width="536"]Diriliş Ertuğrul 11 Nisan Var mı Yok mu Diriliş Ertuğrul 11 Nisan Var mı Yok mu[/caption]

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***