Frederic Desnard eski iş yerini hangi sebeple dava etmiştir

2016 Fransa vatandaşı Frederic Desnard eski iş yerini hangi sebeple dava etmiştir?

Yemekleri Lezzetli Olduğu için
Çok Sıkıcı Olduğu İçin
Evinden Uzakta Olduğu İçin
Çok Soğuk Olduğu İçin

Cevap: Çok Sıkıcı olduğu için

Kim Milyoner Olmak İster 16 Nisan 2018 Yarışması 2016 Fransa vatandaşı Frederic Desnard eski iş yerini hangi sebeple dava etmiştir?

Hopalı yarışmacı polis özel harekatçı olmak istediğini vurgularken gittiğiniz kırtasiyede harita metod olsun diyorsanız hangisinin bir çeşidini almak istiyorsunuz sorusunda ise telefon joker hakkını kullanan hopalı yarışmacı aldığı yardım ile defter yanıtını vererek bir sonraki soruyu görmeye hak kazandı.4. soruda sorulan sesli soruda araba yanıtını veren yarışmacı bir sonraki soruyu görmeye hak kazandı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması atv ekranlarında hız kesmeden devam ederken yarışmanın 16 Nisan 2018 tarihinde yayınlanan bölümde yarışmaya Artvin Hopa'dan katılan yarışmacı Hopa spor taraftarı.Ayakkabı firmasında satış danışmanı olan yarışmacı satış elemanlığının kendisini çok geliştirdiğini ve utangaçlığını kırdığını belirtiyor.

Kaldığı otelde tanımadığı bir düğüne giderek stres attığını söyleyen yarışmacı yaklaşık 12 kişi ile yarışmaya katılıyor.Kim Milyoner Olmak İster yarışması 16 Nisan 2018 yarışmacılara sorulan sorulardan bazılarını derleyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***