Kadın Dizisi 26 Bölüm Fragman Özeti

Kadın Dizisi 25 Bölüm Fragman Özeti Kadın dizisi her hafta Salı günleri ekranlara geliyor Salı günlerinin rekortmeni olan Kadın'ın yeni bölümleri merakla bekleniyor.Peki 24. bölümde neler olmuştu şöyle bir bakalım.
Şirin Alp'i görür ve büyük bir şaşkınlık yaşar her şeyden habersiz olan Bahar ise kendine yeni bir yol çizer.

Arif'in durumunun kötü olduğunu farkeden Bahar onun yanında olmak ister çünkü zor günlerinde hep onun yanında olmuştur Arif ise artık duygularına engel olamaz Bahar'ı içten içe kıskanmaya başlar.Bahar ile Şirin'in iliklerinin uyuştuğunu öğrenen Jale onlar nasıl ikna edeceğini düşünür.25. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Kadın Dizisi 25 Bölüm Fragman Özeti
Şirin'in Bahar'a ilik verip vermeyeceği hala belli değildir.Resti çeken Enver eğer kızım ablasına ilik verdim diye intihar edecekse etsin der .Hatice ise Baharla ilgili başka bir iddia ortaya atar ve Bahar'ın Şirin'den ilik almayı istemeye bileceğini söyler. Son öğrendiklerinden sonra Sarp ,Pırıl ve çocuklar ABD ye göndermeye karar verir.

[caption id="attachment_56550" align="aligncenter" width="540"]Kadın Dizisi 26 Bölüm Fragman Özeti Kadın Dizisi 26 Bölüm Fragman Özeti[/caption]

Kadın Dizisi 26 Bölüm Fragman çıktığında paylaşılacaktır.


https://youtu.be/x8Z7AdJKzQo?t=1

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***