Kim Milyoner Olmak İster 14 Nisan 2018 Soru ve Cevapları

Atv ekranlarının sevilerek izlenen yarışması 14 Nisan 2018 akşamı başarılı sunucusu Murat Yıldırım'ın sunuculuğunda kaldığı yerden devam ediyor.Kim Milyoner Olmak İster Yarışması 14 Nisan 2018 yarışmacılarını ve 14 Nisan 2018 soru ve cevaplarından bazıları.

Kim Milyoner Olmak İster Chang Hee Yoon Kimdir

Kim Milyoner olmak ister yarışmasına katılan Chang Hee Yoon Kore Cumhuriyet'i doğumludur.Ülkesinde devlet konservatuvarından mezun olan Chang Hee Yoon ülkesinde tamamladığı müzik eğitiminden sonra Kore müziği eğitimi vermesi için Ankara'ya gönderilmiş.

Ülkemizde müzik eğitimini vererek görevini tamamlayan Chang Hee Yoon, bir süre sonra kendi ülkesine dönmüş. Bir süre sonra Türkiye ye geri gelen Chang Hee Yoon Şimdilerde Ankara da yaşıyor. Kim Milyoner olmak ister yarışmasına katılan Chang Hee Yoon evde de yarıştığını belirtiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Ayşe Nur Fişek

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmaya İstanbul'dan katılan Ayşe Hanım, şimdilerde 30 yaşında ve bekar. Diyetisyenlik ile uğraşan Ayşe Nur Fişek yarışmaya kredi borçlarını ödemek ve işine yatırım yapmak için katılıyor. 60.000 TL ödül hedefi olan Ayşe Hanım bakalım hedefine ulaşabilecek mi?

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***