Servet Dizisi Selin Kim gerçek adı ne

Servet Dizisi Selin Kim


Ekranların yeni dizilerinden birisi olan ve ilk bölümü ile 12 Nisan akşamı ekranlara gelen  Servet dizisi ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Servet dizisinin ilk bölümü dizi oyuncuları ve dizi karakterlerinin tanıtımı ile ekrana gelirken ufaktan da olsa dizi senaryosu ve dizi konusu hakkında kısaca bilgiler edinme fırsatı bulduk.Servet dizisi Selin kim? sorusu da dizinin ilk bölümü ile herkesin merak ettiği sorular arasında yerini aldı.

Servet Dizisi Selin Kim gerçek adı ne


Oyuncu hakkında bilgiler gelmeye başladıkça sitemizin bu bölümünde gerekli güncelleme işlemleri yapılacaktır.Servet Dizisi Selin hakkında sizlerde yorum alanından bilgi paylaşımında bulunabilir ve yorumlara katılabilirsiniz.

Servet dizisinde Selin karakterini canlandıran oyuncu  Kudret Fettah’ın sekreteri ve sevgilisi rolü ile diziye renk katarken. Servet dizisi  Belkıs tarafından para karşılığında tutulan bir karakterdir.Görevi ise içeri sızıp bilgi almaktır.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***