Şubat Ayında Türkiye Boks Federasyonu tarafından düzenlenen bir maçı durduran hakem sporculardan birine hangisini yaptırmıştır

Şubat Ayında Türkiye Boks Federasyonu tarafından düzenlenen bir maçı durduran hakem sporculardan birine hangisini yaptırmıştır?

Duş Aldırmıştır
Saçını Kestirmiştir doğru Cevap
Deodorant Kullandırmıştır
Sakalını Kestirmiştir

 

Devrim Erbil ve Adnan Çoker hangi sanat dalında eserler veren sanatçılardan dır.Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 01 Nisan 2018 akşamı yarışmaya katılan Aycan Ayhan sorulan sorular ve cevaplarından bazıları. Antalya'dan nişanlısı ile birlikte yarışmaya katılıyor.

 

Nişanlısı Özgün ile katılan Aycan Ayhan hanım hayvanları çok sevdiğini söyleyerek kazandığı rakamın güzel olması durumunda Antalya ya Köpek köyü kurmak istediğini söyledi.

Atv ekranlarında yayınlanan ve dünyada başarı elde etmiş ve en çok izlenen yarışmalar arasında gösterilen ve dünyanın en çok kazandıran yarışması olarak sunulan milyoner olmak ister yarışmasında yarışmacılara toplam da 12 soru sorulmaktadır.

12 Soruyu yanıtlamak için yarışmacılara ilk başta 3 joker hakkı verilirken 15.000 Bin liralık soruyu bilmeleri durumunda yarışmacılara bir joker daha eklenmektedir

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına 21 Nisan 2018 akşamı katılan Umut ÇELİK yarışmaya Hatay dan katılıyor.Öğretmen olan yarışmacı 35  yaşında ve bir kızı var.İlk Soruda Yoğun İstek üzerine cevabını veren yarışmacı Elime mi yapışır cevabı ile yarışmada 1000 TL lira kazanarak  3. soruyu görmeye hak kazandı.Uzun ve Geniş Araç yanıtı ile 4 soruya geçen oyuncu

avurt vücudun hangi bölümündeki boşluğa verilen isimdir sorusuna seyirci yardımı alan yarışmacı Seyircilerinde yardımı ile Yanak yanıtını verdi ve diğer soruya geçmeyi başardı.5000 TL değerindeki sesli soruda Brigitte Bardot dan dinlediğiniz şarkı hangi dildedir sorusunda Fransızca yanıtını veren yarışmacı bu soruyu da bilerek  6.soruyu görmeye hak kazandı.

Kim Milyoner Olmak İster Aycan AYHAN hanımın ilk sorusunun cevabı sınıfta,Kim Milyoner Olmak İster Aycan AYHAN hanımın ikinci sorusunun cevabı bir çekirdek, 3. sorusunun cevabı sepete ekle olarak veren yarışmacı 4. soruya geçmeyi başardı.

Aycan Hanım 4. soruda Kim Milyoner Olmak İster 21 Nisan 2018 akşamı kendisine sorulan en bıçkın delikanlısı benim sorusunun yanıtını seyirci yardımı ile cesur olarak verdi ve 5. soruya geçmeyi başardı.6. Soruda Seninle Başım Dertte şarkısını kim söylüyor sorusunda Ümit Besen Diyerek yanlış cevap verdi ve yarışmadan elendi.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***