Ufak Tefek Cinayetler 25.Bölüm Fragman Özeti

Ufak Tefek Cinayetler 25.Bölüm Fragman Özeti Son bölümde neler yaşanmıştı bir bakalım en son sahnede Merve Serhan'ın yalnız yaşadığı eve gelir ve onunla konuşmak ister tartışan ikiliyi yine Merve sakinleştirir birlikte kahve içip güzelce konuşmak Serhan'ı boşanma kararından vazgeçirmektir niyeti ama Serhan kararlıdır.Merve kahve yapmak için mutfağa gider yine bir planı vardır tabi Serhan'ın kahvesine uyku ilacı koyar kahveyi içen Serhan derin bir uykuya dalar.


Bu haftaki bölümde ise Merve Serhan'ın telefonunu karıştırır,bir şey bulamayınca rehberdeki herkese Serhan'a bir şey olduğuyla ilgili mesaj atar Merve'nin niyeti onu Serhan'ın bir kadınla birlikte olup olmadığıdır.Bu mesajla o kadına ulaşmaktır tabi mesaj oyaya da ulaşır hemen yola çıkar Oya arkasından Mehmet ve sonrasında Taylan eve gelirler neyse ki Mehmet durumu kurtarır fakat Merve şüphelerinde haklı olduğunun farkındadır.


Diğer yanda ise Merve ve Pelin'in başı büyük derttedir her an kendilerini hapiste bulabilirler.Aralarındaki bu suçu ise birbirlerinin üzerlerine yıkmak ve kendisini kurtarmanın peşindedir.

[caption id="attachment_56528" align="aligncenter" width="540"]ufak tefek cinayetler 25 bolum fragman özeti ufak tefek cinayetler 25 bolum fragman özeti[/caption]

Mehmet ve Burcu ilişkisi de sona geliniyor aralarındaki ipler tamamen geriliyor. Merve Burcu'nun düşük raporunun sahte olduğunu Mehmet'e söyler ve Mehmet evi terk eder.Sonunda Burcu'nunda yalanları ortaya çıkar.

[caption id="attachment_56527" align="aligncenter" width="540"]ufak tefek cinayetler 25 bolum fragman özeti ufak tefek cinayetler 25 bolum fragman özeti[/caption]

Arzu ise yeni bir aşka yelken açmak üzeredir,Mehmet bundan sonra ne yapacaktır, tavrı ne olacak 25. bölümde izleyeceğiz.Ufak Tefek Cinayetler 25.Bölüm Fragman Özetinde neler yaşanacak sizde bu konuda görüş ve önerilerinizi yorum alanına yazabilirsiniz. Star tv nin ilgiyle izlenen fenomen dizisi Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümleriyle her hafta Salı akşamları ekranlarda.

https://youtu.be/7VKL-Rp313Y

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***