Yemekteyiz 13 Nisan Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı

Yemekteyiz 13 Nisan Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı? Sevilerek izlenen yemekteyiz yarışmasında 13 Nisan Cuma günü hftanın finali yapılacak ve  yarışmayı kimin kazandığı da belli olacak.

 

Beğenilen yarışmada özellikle son yarışmanın son günü olan Cuma günleri son yarışmacının evinde puanlamalar yapıldıktan sonra yarışmacılar o hafta ile ilgili yorumlarını da belirtiyor ve yarışma sona eriyor. Onur Büyüktopçu nun sunduğu yemekteyiz yarışmasında yemeklerden de tadan Büyüktopçu yarışma programında oldukça başarılı oldu.

 

Yemekteyiz 9 Nisan 2018 Pazartesi 1.gün Hikmet Bey yarıştı

Hikmet Işık bey  36 yaşında ve evli. Sivaslı olan ve satış yöneticisi mesleğini icraa eden Hikmet Bey’in kayak en sevdiği aktiviteler arasında. Hikmet Bey yemek konusunda oldukça iddialı. Pendik’te yaşıyor.

Yemekteyiz 10 Nisan 2018 Salı 2.Gün Müge Hanım yarışırken 

[caption id="attachment_56531" align="aligncenter" width="540"]yemekteyiz 13 NiSAN kim kazandı yemekteyiz 13 NiSAN kim kazandı[/caption]

Yemekteyiz yarışmacısı Özlem Hanım Artvinlidir. 38 Yaşındaki Özlem Hanım 2 çocuk sahibidir. Nikah memuru olmak için çalışan Özlem Hanım yemek konusunda oldukça iddialı. Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı çok seviyor.

Yemekteyiz 11 Nisan 2018 Çarşamba 3. Gün Esma Hanım,

Evi ve 6 yaşında bir oğlu var.Malatyalı Şiir ve Yemek yapmayı Seviyor.

Yemekteyiz 12 Nisan 2018 Perşembe 4. gün Ercan Bey

Çanakkaleli ve Beşiktaşlı

Yemekteyiz 13 Nisan 2018 Cuma haftanın finalinde Özlem Hanım yarışacak. 

Artvinli 38 yaşında

Yemekteyiz 13 Nisan Cuma Haftanın Finalini Kim Kazanacak yorum alanına tahminlerinizi yazabilir ve tartışmalara katılabilirsiniz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***