Yemekteyiz Saadet Hanım Kimdir

Yemekteyiz Saadet Hanım Kimdir


Yemekteyiz yarışması 35 haftadır devam ederken 23  Nisan 2018 ilk hafta yarışmacılarını tanıtmaya devam ediyoruz.23 Nisan 2018 günü yemekteyiz yarışmasına katılan ilk yarışmacı Yemekteyiz  Saadet hanım kimdir diye merak ediyorsanız Yemekteyiz yarışmasının 23 Nisan 2018 haftanın yemek yapan ve evine davet eden  yarışmacısı Saadet ÖZCAN 29 yaşında,bekar memleketi Uşak.danışman olarak çalışan yarışmacının hobileri arasında tracking yapmak,yüzmek ve müzik dinlemek var.


Yemekteyiz Saadet Hanım Kimdir


Yemekteyiz Saadet Hanım'ın çorbasının tuzsuz olduğu Sarmasının pirinçlerinin çiğ kaldığı ve et yemeğinin tuzsuz olduğu özellikle de tatlısının şerbetinin az olduğu vurgulandı.Hünkar Beğendi ve Bürüksel Lahanasını da eleştiren yarışmacılar özellikle yemeklerin tuzsuz olmasını çok eleştirdiler.

[caption id="attachment_56910" align="aligncenter" width="366"]Yemekteyiz Saadet Hanım Kimdir Yemekteyiz Saadet Hanım Kimdir[/caption]

Saadet Hanıma ilk puanı Dilara Hanım verdi.Eleştirilerin ardından Saadet Hanıma  4 puan veren Dilara Hanım Sibel Hanımı Eleştirmeyi de unutmadı.

Saadet Hanıma ikinci puanı Rümeysa Hanım verdi.Eleştirilerin ardından Saadet Hanıma  5 puan veren Rümeysa Hanım Sibel Hanımı Eleştirmeyi de unutmadı.

Saadet Hanıma üçüncü puanı  puanı Yemekteyiz Sibel Hanım Verdi Eleştirilerin ardından Saadet Hanıma  5 puan veren Sibel Hanım ayrıca mutfağı da eleştirmeyi unutmadı.

Saadet Hanıma dördüncü puanı Nezahat  Hanım verdi.Eleştirilerin ardından Saadet Hanıma  4 puan veren Nezahat  Hanım Sibel Hanımı Eleştirmeyi de unutmadı.Sibel hanımın her yemeği yememesinin hoş bir durum olmadığını söyleyen yarışmacı bakalım mnasıl bir performans sergileyecek.

Yemekteyiz yarışmasının 23 Nisan 2018 tarihinde yayınlanan bölümünde yarışmaya katılan Saadet Hanım Toplamda puan alarak yarışmaya başladı. 

Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***