2 Mayıs 2018 Tivibu Sorunu Çözümü Tivibu ya ne oldu

2 Mayıs 2018 akşamı bir çok kullanıcısı olan Tivibu açılmayınca bir çok kullanıcının aklına da Tivubu çöktü mü? Tivibu'ya ne oldu? Tivibu'ya neden girilmiyor gibi sorular sorulmaya başladı.

MVP21205 Hata kodu görenler belirtilen talimatları uygulasa da düzelmeyince 444 5 375 nolu telefon numarası ile Tivibu müşteri hizmetlerini aramak istediler ancak bu numaraya da hiçbir bağlantı kurulamadı.

Tivibu kullanıcılarının pek alışık olmadı bu durum karşısında öncelikle yapılması gerekenler modem ve tivibu kutusunu tekrar açıp kapamak.Ancak tekrar açıp kapakta bu sorunun düzelmesi için yeteri olmadı.2 Mayıs 2018 tarihinde Tivibu müşteri hizmetleri de ya kilitlendi yada sistemsel arızadan oda nasibini aldı.

Peki Tivibu yayınlarını nasıl izleyecez. Tivibu yayınlarını izlemek için bu sorunun yetkiler tarafından giderilmesini beklemekten başka şimdilik yapılacak bir şey görünmüyor.

 

Tivibu Uydu alıcınızı fişten çıkartıp takınız.
(Tivibu CAM Modül müşterisi iseniz Televizyonunuzu kapatıp açınız.)
Tüm işlemleri yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa 4445375 ile irtibata geçiniz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***