Beni Bırakma 1 Mayıs Özeti 82.Bölüm

Sevilerek izlenen beni bırakma dizisinde 1 Mayıs Özeti 82.Bölüm de neler olacak.Her gün yayınlan Beni Bırakma dizisinde dizi oyuncularından olan Sıla ve bir diğer dizi oyuncusu  Tarık mutlu olma hayalleri kursalar da tahminimizce şimdilik bu mutluluk pek yakın görünmüyor.

 

Beni Bırakma 1 Mayıs Özeti 82.Bölüm


Dizide rol alan Meltem büyük bir başarı ile artık planlarını daha da güzel uygulamaya devam ediyor. Meltem in bu planlarını hisseden Sıla ise bu durum karşısında çaresiz kalmasının yanında bir taraftan da dizide ana karakterlerden olan Seher tarafından da acımasızca eleştirilerek aşağılanıyor.

 

Beni Bırakma Mehmet bey tüm olup bitenler ve Sıla nın bu durumuna çok üzülür ve Sıla nın yanında olduğunu ona hissettirmek ve göstermek ister ancak bunda çokta başarılı olduğu söylenemez. Kızının başına gelen olaylardan sonra Vedat ın yanına giden Hülya ondan ne isteyecek acaba.

 

Vedat yanına gelen Hülya’ya yakın davranışlar sergileyerek ona sıcak davranan  Vedat ile Zeynep arasında baba kız tadında bir yakınlaşma olur. Vedat bu olaylardan sonra  Zeynep’in kendi kızı olduğunu anladı mı acaba.Dizide tüm bunlar olup biterken diğer taraftan da Zeynep ve Emre arasındaki ilişki tamamı ile bitme noktasına geldiği sıralarda hala Zeynep in kalbinin bir köşesinde Emre için çırpınan kuşlar olduğu da bir gerçektir.

[caption id="attachment_57101" align="aligncenter" width="538"]Beni Bırakma 1 Mayıs Özeti 82.Bölüm Beni Bırakma 1 Mayıs Özeti 82.Bölüm[/caption]

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***