Beni Bırakma 84. Bölüm 3 Mayıs Çarşamba

Her gün ekranlara gelen merakla izlenen Beni Bırakma tüm heyecanıyla devam ediyor. Esin'i Hülya'nın bıçaklanmasıyla işler iyice karışır. Hülya Zeynep 'in başına gelenlerden dolayı oldukça üzgündür. Hülya Zeynep'in içine düştüğü durumdan Zeynep 'i içine düşmüş olduğu durumdan dolayı kurtarmak isterken kontrolü kaybetmeye başlar.

Esin yine boş durmaz ve Hülya'nın kocasını ayarttığını düşünerek Hülya içinde kötü planlar yapmaktadır. Hülya'nın ise artık Esin'e tahammülü kalmamıştır. Bütün bu olanlara dayanamayan Hülya Esin'i bıçaklar. Zeynep annesini engellemeye çalışır fakat engelleyemez ve Zeynep'in gözleri önünde Esin bıçaklanır.

Bu sırada Emre'de bulundukları yere gelir Hülya'yı ve Zeynep'i bu durumda görür. Onları kurtarıp kurtarmayacağı merak konusudur. Peki Esin yaşayacak mı? Eğer ölmediyse ve hastanede kendine geldiğinde olayları hatırlayacak mı? Hülya ve Zeynep'ten şikayetçi olacak mı?
Sıla Meltem'in planını öğrenir ve ispatlamak için harekete geçer intihar olayının sahte olduğunu Tarık ve Seher halaya söyler Sılanın yalan söylediğini ve Melteme iftira attığını düşünürler Sıla böyle düşündükleri için çok üzülür ama yinede bu intiharın düzmece olduğunu ispatlamaya kararlıdır.

Bakalım Sıla ve Zeynep in işleri ne zaman yoluna girecek ne zaman huzura kavuşacaklar merak konusu Beni Bırakma yeni bölümleriyle her gün ATV ekranlarında.

[caption id="attachment_57101" align="aligncenter" width="538"]Beni Bırakma 1 Mayıs Özeti 82.Bölüm Beni Bırakma 1 Mayıs Özeti 82.Bölüm[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***