Beyaz Show Yeni Sezonda Hangi Kanalda Yayınlanacak Fox Tv

Kanal D ekranlarında yıllardır aynı gün ve hemen heme aynı saatte ekrana gelen Beyaz Show yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacak.Yaklaşık olarak 21 yıldır Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Konuk olarak her bölgeden üniversite öğrencilerinin katıldığı sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı Beyaz Show yeni sezonda Kanal D ile yollarını ayıracak mı? Beyaz Show yeni sezonda Fox Tv ekranlarında mı yayınlanacak Detaylar Yazımızda.

[caption id="attachment_57460" align="aligncenter" width="529"]beyaz-show-yeni-sezon-fox-tv-yemi-gecti beyaz-show-yeni-sezon-fox-tv-yemi-gecti[/caption]

Beyazıt Öztürk ile birlikte adeta 20 yıldır Cuma geceleri yayınlanan ve konut ettiği ünlüler ile her zaman yerini koruyan Beyaz Show Kanal D Ekranlarında artık yayınlanmayacak mı? Beyazıt Öztürk'ün yeni sezon için Fox tv ile anlaştığı  ve bu kanalda Cuma Akşamlar gece saatlerimde program yapacağı gelen haberler arasında.

Beyaz Show yıllardır Cuma Günleri gece saatlerinde birbibirinden değeli konukları programında konuk ediyor.Birisi Hariç Tarkan Beyazıt ÖZTÜRK'ün hemen her sezon davetlerine bu zamana kadar reddederek katılmamıştır.Beyazıt ise bu durumu programında zaman zaman mizahi olarak dile getiriyordu.Beyaz Show Kanal Değiştirip başka kanala mı geçecek yoksa Beyazıt ÖZTÜRK yeni sezonda bir başka kanalda benzer bir başka program mı yapacak ilerleyen günlerde netlik kazacak.Programına ünlülerin yanında bazen de sosyal medyada da çokça konuşulan sade vatandaşları çıkartarak onların yaptıklarını programda tekrar ettiriyor ve gerekirse alkışlattırıyordu.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***