Bir Atasözüne Göre Hangi HAyvan Pekmezciyi TAnır

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında 14 Mayıs 208 akşamı yarışmaya katılan yarışmacılara sorulan sorulardan bazılarını sizlerin beğenisine sunuyoruz.Yarışmanın 14 Mayıs akşamı yayınlanan bölümünde yarışmaya katılan bayan yarışmacı ilk iki soruyu kayıpsız olarak geçerek ilk aşamayı geçti.

[caption id="attachment_53182" align="aligncenter" width="595"] Kim Milyoner Olmak İster[/caption]

3. Soruda şenliklerde yapılan yarışmalarda Çuval oyunu sorulan yarışmacı bu soruyu da doğru olarak cevaplamayı başardı.4. Soruda spikerlerin sambacı diye nitelendirdikleri sözü hangi ülkede kullanılır sorusunda Brezilya yanıtını veren yarışmacı joker haklarını kullanmadan 5. soruya kadar gelmeyi başardı.Annesi ve babası vefat eden ve hüzünlü bir hikayesi olan yarışmacı annesinin onu istemediğini ve şu anda vefat eden üvey annesinin yasını tuttuğunu ifade ederek rahmetli olan öz olmayan annesine minnetini ifade etti.

Bir Atasözüne Göre Hangi HAyvan Pekmezciyi TAnır?

Arı
Karınca
Ayı
Sinek dogru cevap

5000 TL değerindeki 5. soruda kavram kelimesi ile eş anlamlı kelime hangisidir sorusuna mefhum yanıtını seyirci jokeri yardımı ile veren yarışmacı ilk jokerini bu soruda kullandı.

6.soruda peynirli ve kıymalı olarak yapılan kare şeklindeki İtalyan makarnasına ne isim verilir şeklinde sorulan soruya Ravioli cevabını veren yarışmacı İtalyan arkadaşı olmasının verdiği avantaj ile soruya doğru cevabı vermeyi başardı.

Kim Milyoner Olmak İster Sesli sorulan soruda ise nevermind şarkısını kim seslendirmektedir sorusunda hiç bir fikri olmadığını belirten yarışmacı Songül İleri isimli ev arkadaşını arayarak telefon joker hakkını kullandı.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***