Çukur Dizisi Şanar Kimdir (Haldun Dormen)

Çukur Dizisi Şanar Kimdir? Usta Oyuncu Çukur'a Konuk Oluyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Reyting rekortmeni yapımı Çukur Dizisi sezon finaline altı bölüm kala usta oyuncuları kadrosunda konuk etmeye devam ediyor.

Çukur Dizisi Şanar Kimdir


Çukur Dizisi Şanar Kimdir; Show TV'nin sevilen dizisi Çukur sezon finaline altı bölüm kala heyacanı ekranları başında izleyenlere heyacan yaşatmaya devam ediyor. Çukur Dizisi sezon finali yapmaya az bölüm kala usta oyuncu Çukur Haldun Dormen'i konuk oyuncu olarak oyuncu kadrosuna kattı.

Çukur Dizisi'nin en sevilen karakterlerinden biri olan Aliço karakterinin ilk kez duygusal birşeyler hissettiği Hâle karakterinin ölmesinin ve Hale karakterinin gizemini çözmek için yaptığı çalışmalar karşısına eski sihirbazlardan Şanar karakterini çıkarır. Şanar, Aliçoya Hâle konusunda yardımcı olacak mı?

 

Haldun Dormen  ( Çukur Dizisi Şanar ) Kimdir 


Çukur dizisinde misafir oyuncu olarak rol alacak olan Haldun Dormen, 05 Nisan 1928 (90 Yaşında) Mersin doğumludur. Lise eğitimini Robert kolejinde tamamlayan başarılı sanatçı  , Amerika Yale Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi almıştır. İlk sahnesinide Amerika'da alan usta oyuncu, Istanbul'a döndükten sonra tiyatro çalışmalarıma devam etmiştir. Tiyatro ve oyunculuk alanında duayen olan Çukur Haldun Dormen, bir çok ünlü oyuncuyu eğitmiş, onlara hocalık yapmıştır.

[caption id="attachment_57206" align="aligncenter" width="750"]Çukur Dizisi Şanar Kimdir Çukur Dizisi Şanar Kimdir[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***