Diriliş Almıla Hatun Kimdir

Diriliş Ertuğrul dizisinde 2 Mayıs günü yayınlanan bölümde diziye dahil olan avcı Almıla Hatun diziye ve kardeşi Eynece diziye dahil oldu.

Almıla Hatun kimdir?


ÇArşamba akşamlarının sevilerek izlenen tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinde 2 Mayıs 2018 Çarşamba günü yayınlanan bölümde tarihimizde  Ertuğrul Gazi döneminde Almıla Hatun isimli birisi bulunmadığı tahmin edilmektedir.

Boycu Noyan Tarihte Var Mıdır? Noyan Tarihte Ne Zaman Ölmüştür?


Diriliş Almıla Hatun dağlarda avcılık yapmakta ve Geyik avlamaktadır. Mohol belasından kaçarak gelen ve sahte deri satan esnaftan şikayetçi olduğunu söyleyen Almıla hatun ayrıca bileği oldukça kuvvetli.

Diriliş Eynece Kimdir tarihte var mı Almına nın kardeşi Eynece Kimdir


Pazar alanında geyik derisi diye keçi derisi sattığını söylediği pazarcı ve adamlarınıda döven Almıla Hatun dizide ortalığı birbirine katacak gibi duruyor.

[caption id="attachment_57131" align="aligncenter" width="458"]dirilis-ertugrul-almila-hatun-kimdir dirilis-ertugrul-almila-hatun-kimdir[/caption]

Diriliş Eynece Kimdir tarihte var mı Almına nın kardeşi Eynece Kimdir

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***