Diriliş Ertuğrul oğlu Osman'ın Tarihte Süt Annesi Kimdir

Diriliş Ertuğrul oğlu Osman'ın Tarihte Süt Annesi Kimdir?
Diriliş Ertuğrul dizisinde zaman ilerledikçe yeni oyuncular katılmaktadır.Dizide Ertuğrul Beyin eşi Halime Sultan 3. çocuğu Osman'ı doğurduktan sonra ölerek diziden ayrılmıştı.Halime Sultan diziden ayrıldıktan sonra küçük Osman'ı kimin emzirerek ona süt annelik yapacağı ise izleyenler tarafından merak konusu olmuş Diriliş Ertuğrul oğlu Osman'ın Tarihte Süt Annesi Kimdir sorusu merak edilmiştir.


Tarihi dizide her ne kadar tarihi olaylar tam olarak yansıtılmasa da izleyenlerin en çok merak ettiği konular ise dizi ile tarihi olayların bire bir aynı olup olmadığıdır. Diriliş Osman’ın gerçek tarihte süt annesi var mıydı? Osman Gazi’nin tarihte süt annesi kim?

 

Büyük bir devletin kurucusu olan ve tarihimizde çok önemli bir yere sahip olan büyük imparatorluk Osmanlı Devletinin kurucusu Diriliş Ertuğrul dizisinde dünyaya geldi.Tarihte 1281 yılında öldüğü bilinen dizide ise Osman ın doğduğu günden hemen sonra ölmesi dizi senaryosu ile gerçek tarihin birbirinden bağımsız hareket ettiği varsayımlarını kuvvetlendiriyor.

Diriliş Sugay Hatun Kimdir? Osmanın Süt Annesi Sugay Kimdir Ayrıntılar İçin Tıklayınız


Diriliş Osman Osman anne sütü lazım olduğu ve o zamanlarda bu ihtiyaç süt anneler tarafından yerine getirildiği için Osman Gazi nin süt annesinin kim olduğu ve dizide bu karakteri kimin canlandıracağı ise merak konusu oldu diyebiliriz.Diriliş Ertuğrul dizisinde Osman Gazi nin süt annesi rolünü canlandıran oyuncu Oya Unustası dır.

[caption id="attachment_57278" align="aligncenter" width="390"]dirilis-ertugrul-osman-in-sut-annesi-kimdir dirilis-ertugrul-osman-in-sut-annesi-kimdir[/caption]

Diriliş Sugay Hatun Kimdir?

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***