Erkenci Kuş Lale Kimdir Nereli Kaç Yaşında Öznur Serçeler

Çekimleri devam eden Erkenci Kuş dizisi oyuncuları yavaş yavaş tanıtılmaya başlandı.Erkenci Kuş Lale Kimdir Nereli Kaç Yaşında (Öznur Serçeler) kimdir yazımızın devamında..

Erkenci Kuş dizisi başrol oyuncularına göz attığımızda  Demet Özdemir ve Can Yaman ikilisini yer aldığı Erkenci Kuş dizisi Lale Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Öznur Serçeler hanımefendidir. Erkenci Kuş Lale Öznur Serçeler dizide Sanem karakterinin ablasını canlandıracak.

[caption id="attachment_57421" align="aligncenter" width="385"]erkenci-kus-lale-gercek-adi erkenci-kus-lale-gercek-adi[/caption]

Erkenci Kuş Dizisi Aylin Kimdir Detaylar İçin 


Erkenci Kuş Lale  (Öznur Serçeler) kimdir? Kayseri 1980 doğumlu olan güzel oyuncu tiyatro sahne ve müzik eğitimleri alarak Kumru karakteri ile Nuri dizisinde rol almıştır. Daha sonra ise komadi dizisi Emret Komutanım ve Hayat Devam Ediyor dizilerinde rol alan Öznur Serçeler şimdilerde Erkenci Kuş Dizisi Lale karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

[caption id="attachment_57422" align="aligncenter" width="507"] Erkenci Kuş Lale[/caption]

Erkenci Kuş Lale hanımın yani gerçek adı ile Öznur Serçeler'in  instagram ve facebook adresleri https://www.instagram.com/oznur.sercelerfanhttps://www.facebook.com/OznurSerceler Erkenci Kuş Lale Kimdir Nereli Kaç Yaşında Öznur Serçeler hakıknda kısa bilgiler verdik.Oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz.Sizde oyuncu hakkında yorum alanına temennilerde bulunabilirsiniz.

Erkenci Kuş Dizisi Sanem Kimdir Detaylar İçin 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***