Eşkıya Gönül Öldü mü Diziden Ayrıldı mı 8 Mayıs 2018

Eşkıya Gönül Öldü mü Diziden Ayrıldı mı


Eşkıya dizisinde 8 MAyıs akşamı dizide Tipinin Karısı rolü ile ekranlara gelen ve diziye renk katan Gönül vuruldu.Edho hayranları Gönül'ün vurulmasının ardından diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak etti.

 

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Eşkıya Gönül Öldü mü Diziden Ayrıldı mı 8 Mayıs 2018 tarihinde Gönül karakterini oynayan Zara nın diziden ayrılıp ayrılmadığı merak konusu olurken çatışmada Tipi de yaralandı.

 

Eşkıya Zara İnsafsız şarkısı da bu sırada arka fonda izleyenlere duygusal dolu anlar yaşatırken Edho dizisinde Tipi ve Gönül öldü mü diziden ayrılıyorlar mı sorusu ise hemen akıllara geldi.Tipi genellikle çelik yelekle gezse de bu sefer vuruldu.

Eşkıya Dünyaya Zara Kimdir?

Dizide Gönül karakteri ile ekranlara 25 Nisanda gelecek ve Zara ismiyle tanınan sanatçımızın gerçek adı ‘Neşe Yılmaz’dır. Adıyamanlı olan Zara 1976 yılında dünyaya gelmiş ve İstanbulda doğmuştur.Birbirinden güzel Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği şarkıları olan Zara bakalım oyunculukta Eşkıyada nasıl bir performans sergileyecek.

Edho Zara Hangi Dizilerde Oynadı?

Deli Yürek, Eylül Fırtınası gibi filmlerden hatırladığımız başarılı sanatçının İpsiz Recep ve Gelin gibi dizilerde de oynadığı ve rol aldığı bilinmektedir.

[caption id="attachment_57261" align="aligncenter" width="477"]eskiya-dunyaya-gonul-oldu-mu-diziden-ayrilacak-mi eskiya-dunyaya-gonul-oldu-mu-diziden-ayrilacak-mi[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***