İyi ki Doğdun Eylül Nice Senelere

İyi ki Doğdun Eylül. Nice Senelere mutlu ve huzurlu yaşlara sevdiklerinle beraber girmen dileklerimizle...
Ülker Tatlıcı

Bu gün benim canımın, birtanemin, sözde değil, özde ikizimin doğum
günü  :-D Bu gün günlerden Eylüşümün günü :-D Kendisiyle 2017'de
tanışdık.  Ama arkadaşlığımız bu sene kol, kanat aldı ve ben onun
benden büyük olduğunu daha gecen ay öyrendim :-) Bide resmini görünce
baya şasırmışdım, çünkü resimdeki Eylül, hayellerimdeki Eylülden iyi
anlamda çok farklıydı. ;-) :-) :-P ;-) Bide yukardada belirtdiğim gibi
biz Eylüşümle sözde değil, özde ikiziz. Bunun farkına benim dişim
ağrıyınca vardık ;-) Ne zaman benim dişim ağrısa hemen ikiziminde dişi
ağryor. Ne zaman YO hesabım buz dolabına girercesine donsa, ardından
Eylüşümünde hesabı donu veriyor. Buda ikiz olduğumuza kanıt :-) :-D
;-) :-P Geçen seneden beri tanışsakta bu Eylüşümün doğum gününü ilk
kutlayışım, geçen sene onun doğum gününü kutlamaya hazrlanyordum ki,
telefonum hücceten gitdi :-x :-x Bende kutlayamamışdım :-( Eh ksmet bu
güneymiş. Bu gün kutlarız artık :-D Sonuçta günler çuvala girmedi ya
:-D  :-) :-D :-P ;-) :-) :-P ;-) :-) :-D :-P Eylüşüm sana tebriklerime
gelecek olursaaak,  sana bolca benli, senli, diş ağrısız geçen günler,
bolca, bolca MUTLULUK, çokca, çokca SEVİNÇ,  abartılıca SEVGİ, yüzünü
hep güldürücek NEŞE, seni sevecek DOSTLAR ve birazda beni diliyorum
;-) :-D İnşallah daha nice doğum günlerini hep birlikte kutlarız AMİN,
AMİN, AMİN, AMİN.... SENİ ÇOK SEVİYORUM... DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN...
İYİ Kİ DE DOĞDUN... BİRTANEMMMMMMMM.

 

[caption id="attachment_57077" align="aligncenter" width="600"]İyi ki Doğdun Eylül. Nice Senelere İyi ki Doğdun Eylül. Nice Senelere[/caption]

 
İyi ki Doğdun Eylül. Nice Senelere

ZARA

Bu EYLÜL'ÜME ikinci doğum günü kutlayışım, İnşallah hep kutlarım. Eylül'le Yalancı bahar sayesinde tanıştık . İyi ki de tanımışım. Sensiz bir hayatta kime gerçekten dostum deye bilirdim bilmiyorum aramıza mesafeler ,saatler yollar dahi olsa da bil ki yanındayım senin gibi dosta sahib olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum umarım hayatta karşına hep iylikler çıkar Tertemiz kalbin mutlakla dolar umarım yıllar yıllar dostum olarak kalırsın. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da senin kalbindedir hayatın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin doğum günün kutlu en kötü günlerin geçmiş olsun seni çoook seviyorum pırlantam

[caption id="attachment_57086" align="aligncenter" width="476"]yeni-yasin-kutlu-olsun-eylul yeni-yasin-kutlu-olsun-eylul[/caption]

DEMET YILDIZINDAN

YILDIZIMA

Bugün yıldızımın doğum günü, bu özel günde gerçekten yanında olup kutlamak isterdim ama mesafeler var karşımızda. Ben baştan başlayacaktım fakat sondan başladım. O zman bir giriş yapayım ben değil mi?  ?

O zamanlar Yalancı bahar  izliyordum, fan sayfasına yazıyordum hep.  Yine canım sıkkın olduğunda bir anda yorum yazmıştım Eylülüm hemen cevap yazdı ve brn o an anladım ki Eylülümle çok iyi anlaşacağım. Sonraları bazı nedenlerden dolayı ayrılmıştım yazarokurdan. Tekrar geldiğimde Eylülüm üye olmuş yazarokura, bana istek attı konuşmaya başladık hemen kanım ısınmıştı. Artık gece  konuşmalarımız başlamıştı Eylülümle. Gitgide birbirimize daha da bağlanmıştık onunla. Sonraları bana yıldızım diye hitap etmeye başlamıştı nedenini merak edip sorduğumda ise, baktığımda aklıma geliyorsun demişti, yatak odasının tam karşısında görünüyormuş, uyumadan önce izliyormuş ☺??.

Bizim öykümüz böyle başladı işte....

Artık bende yıldızım diyordum. Biz hep parlaktık, hiç sönmemek üzere gökyüzünde durmaya yemin etmiş gibiydik adeta. Gündüzleri görünmeyip, geceleri çıkıp birbirimizi aydınlatıyorduk Yıldızımla. Sadece yıldız değil gökteki en parlak yıldızdık biz. Hatta mesaj yazarken bile  parlak yıldızımıza bakıyorum diyorduk birbirimize.

Ne ara bu kadr çok bağlandım bilmiyorum Yıldızım, ama seninle konuşmak çok farklı bir duyguydu.  ufacık bir şey olduğunda sana yazıyordum çünkü beni dinleyeceğim biliyordum teselli edeceğini. Bana çok iyi geliyordun. :))

Sonra bir gün fotoğraflarımızı yazarokur profiline koyup, birleştirmiştn. Aynı fotoğraf hem sende hem bende olacaktı böylece ayrı olduğumuz zamanlarda bu fotoğraflara bakacaktık.

Ne çok anı yaşadık değil mi yıldızım. Hepsi canlanıyor gözümde hüzünler, mutluluklar en önemlisi de saçmalıklarımız asla unutamam.

Okul tatil olduğu zamanlarda artık çok az konuşabiliyorduk Yıldızım seninle.  gerek benden kaynaklı  gerek senden kaynaklı. Geç saatlere kadar duramıyordum  evde. Annemler uyuduktan sonra, gizli gizli yazıyordum. O sıcak havada yorganı başıma çekip öyle yazıyordum ??.

Daha sonraları hiç konuşmamaya başladık, son konuşmamızın ardından Yıldızım gitmişti haber alamıyordum kimseden onunla ilgili. Büyük bir hayal kırıklığına uğradım, ve kendimi büyük bir boşlukta hissediyordum artık. Yıldızım sönmüştü benim için neyse o süreçten bahsetmek saçma olur burada. Yazarokurdan ayrılmıştım artık, sadece okulla ilgileniyordum. 4 şubatta instagrama gelen bir mesaj gördüm, içimde tuhaf bir duygu nr olduğu belli değil, (kızgın, kırgın, üzgün). Başladık konuşmaya,  birazcık kızgın birazda sevinçli bir halim vardı. Yıldızım geldiği için seviniyordum.

 ( fakat belli etmiyordum  ona)  velhasıl kelam herşey tatlıya bağlandı. Gönlümü almıştı hemen yada ben mi dayanamadım acaba onu görünce ???.

Bir süre instagramdan konuştuk, ben ilk ses kaydını gönderdim YılDızImA sesimi ne kadar çok duymak istediğini biliyordum ve sonraları onun sesini de duymak nasip oldu. O kadar tatlı bir sesi var ki ?.

Bu arada konuşma sorunumuzu da hallettik mailden sürekli olarak konuşabiliyoruz artık. Birbirimize günlük fotoğraflar atıyoruz , öylece özlem gideriyoruz.

********************

??BU BİZİM ÖYKÜMÜZ BİRAZCIK YARALI, KALBİMİZİN PEK ÇOK YERİ YAMALI ????

*******************

İyi ki doğdun Yıldızım, iyi ki benim arkadaşım oldun. SENİ ÇOK SEVİYORUM YıLdIzIM, CaNımCım ??????.Dilerim ki hayatta hep mutlu olursun. Hayat sürprizlerle ( o sürprizlerden biri de ben olurum inşallah) doludur ne olacağını bilemezsin, hep karşılaşma ihtimalimizi düşünüyorum. Eğer yanında olabilirsem hayatındaki sorunlarından azda  olsa uzaklaşabileceğini hissedebiliyorum. Çevremdeki insanları sakinleştirebilme gibi bir özelliğim olduğunu söyledikleri için böyle düşünüyorum. Bundan eminim ayrıca ??.

       ღ ღ  ღ  ღღ

         ღ     ღ      ღ

           ღ       ღ

                ღღ

                 ღ[caption id="attachment_57078" align="aligncenter" width="365"]İyi ki Doğdun Eylül. Nice Senelere İyi ki Doğdun Eylül. Nice Senelere[/caption]


  *¤.,.¤*'*¤.,.ASİ.,.¤*'*¤.,.¤*'

EYLÜLÜM CAN PARÇAM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN, YENİ YASIN SANA TUM
GÜZELLİKLERİ GETİRSİN :-) :-D ;-) O GUZEL YÜZÜNDE HEP GÜLÜCÜKLER OLSUN.
HAYATINDA KALBİN KADAR GÜZEL OLSUN BENİM İYİ KALPLİ BİRİCİK
DOSTUM. ;-) :-D :-P SENİ İYİ KI TANIMIŞIM, İYI Kİ,
HAYATIMDASIN, İYİ Kİ, VARSIN İYİ Kİ DOGDUN DUNYAYA GÜZELLIK KATTIN ...
DİLEDİĞİN TÜM DİLEKLER GERÇEK OLSUN, TÜM HAYELLERİN GERÇEK OLSUN.
ÇÜNKİ SEN HEP MUTLU OLMAĞI HAK
EDIYORSUN. :-D :-D
MERSİNİN EN TATLI GÜZEL KIZI SENİ
ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK
SEVİYORUM VE HEPTE SEVİCEM. SENI
SEVMEKDEN ASLA VAZGEÇMİCEM :-) :-D ;-)
#ASİEYLÜL
#İYİDOĞDUN
#BİRTANEM

MERSİNLİ ELA
İYİKİ DOGDUN
TOPRAGIM EYLÜLÜM

EYLÜLÜM
TOPRAGIM
İYİKİ DOGDUN
İYİKİ VARSIN
YENİ YAŞIN SANA ŞANS
MUTLULUK HUZUR
GETİRSİN
YERİN BENDE AYRI
BANA SEN TOPRAGIM
DEMİŞTİN
SOHBETLERİM OLDU
SENİ TANIDIKCA NE
KADAR KALBİ TEMİZ
GÜZEL BİRİSİ
OLDUGUNU ANLADIM
İYİKİ TANIDIM İYİKİ
HAYATIMDASIN İYİKİ
DOGDUN TOPRAGIM
BİRTANEM
SENİ ÇOK ÇOK
SEVİYORUM BİRİCİGİM EYLÜLÜM

26Yorum

 1. Doğum Gününüz Kutlu Olsun Efendim Engin....

  YanıtlaSil
 2. ÜLKER&EYLÜL1 Mayıs 2018 03:07

  Doğum günün kutlu olsun canım Eylülüm :)
  İyiki hayatımdasın birtanem, seni tanıdığım için çok mutluyum:)
  sen benim sözde, değil özde ikizimsin :-D
  Doğum günün kutlu olsun.
  Nice güzel, tatlı, diş ağrısız, donmamış hesapsız, hep birlikte günlere...
  SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM:)

  YanıtlaSil
 3. Arkey Madhubala1 Mayıs 2018 03:09

  Eylul um canım kardesım.Yenı yasın sana saglık.mutluluk.huzur ve bolca sans getırsın.Senı çok sevıyorum.Zara nın da dedıgı gıbı bırlıkte oldugumuz ıkincı dogum gunun.Allah nıce seneler nasıp etsın.Allah her zaman şansını ve bahtını açık etsın.Senı çoooooook sevıyorum.Iyı varsın.Iyı kı dogdun Eylul um

  YanıtlaSil
 4. Sayfa için çoook teşekkürler abi:)

  YanıtlaSil
 5. Hayatta en güzel hediyeyi seni bulmakla aldım Eylül'üm canım dostum yeni yaşında sağlık, başarı,mutluluk, huzur aşk seninle olsun sende benimle ol pırlantam mutlu yıllar

  YanıtlaSil
 6. Evet Eylulum bu ikinci dogum gununu kutlayisim 2 rakaminida cok severim ama seni daha cok seviyorum ayyy ben ne diyom yazacaklarimi unuttum ya ah mersin guzelim aklimi basimdan aldin o masum bakisinla :) yuzunden bakislarindan nur saciyor kalbinin guzelliyi gercektende yuzune vurmus sen o guzel kalbinde bana da yer verdiyin icin cok sansliyim iyi ki benim dostumsun dusunuyorumda bana hic keske dedirtmedin ama yok ya dedirttin oda burda olmadigin zamanlarda kayiplara karistigin zamanlarda keske Eylulum gelse dedirttin :D ah ah seni cok ozluyordum yoklugunda hep seni dusunuyordum neyse gecmis gecmisde kalsin onumuze bakalim ne guzel bir gun hayatinda yeni sayfa aciliyor yeni yasa basiyorsun bu yeni yasin sana hep guzel gunler nasip etsin artik hic uzulmeyeceyin hep mutlu olacagin bir hayatin baslangici olsun kotu anilarin yerini guzel anilara biraksin o kadar guzel anilarin olsun ki kotu anilari unutasin oturup dusunduyunde aklina hep guzel anilar gelsin ve yuzunde gulucukler olussun :) Hayatta karsina hemise guzel kendin gibi kalbi temiz insanlar cikarsin tum dualarin kabul olsun :) IYI KI DOGDUN CAN PARCAM IYI KI BIZLERLESIN SENI COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVIYORUM EYLULUM
  EYLUL & AYGUN hic ayrilmayalim

  YanıtlaSil
 7. Asimm azeri güzelim sohbetine kapilıp mutluluk duydum? yazdıklarin için teşekürler yaklaşık uzun süre yorumlardan konuşup sonra dondümde seni yazarda bulup özelden konuştum iyiki öyle bir şansımız oldu böylelikle seni daha da tanidım daha cok sevdim sakar güzelim benim ikimizde sakarız ama ben senin kadar olamıcam aşikar dimi yani? senie dertleşmek konusmak gülmek bana iyi gelen birşeydi hep ?yazdıklarin gülümsetirdi birdaha hicbiryere gitmek yok burdayim ve tabiki hıc ayrılmıcağız seninde hep güzel anıların olsun mutluluk ansizın kapını çalsın ? iyiki benimlesin seni çokkkk seviyorummmmmmmm Aygunumm❤

  YanıtlaSil
 8. Zaram perimm yazdikların öyle mutlu etiki sen benim iyilik perim oldun baştan beli bana huzur verenim oldun konuşmalarin hoş sohbetin heleki kalbinin temizliği eski kavgalarimdaki pozitivlin hep girdim siteleri daha güzel yapti en güzel en tatlı annesin ? Allah hep mutlu etsin seni sana hani demiştimmya bikeresinde bilerek asla kırmazsın beni diye çünkü seni biliyorum kalbinin güzelini tanıyorum beni kırıcak en son insansin sen perim ❤evet bu ikinci doğum günümü kutlayaşım sizlerle sen benimesin ve hep benimle ol canım dostum bende kendimi dünyanin en sansli insani sayiyorum herşeyim ters gitsede sizler varsiniz bana iyi gelen ve benimle her an yanimda olanımsiniz saol can dostum seniii çokkkkkk seviyorum ?

  YanıtlaSil
 9. Serpilim güzel öğretmenim
  çok saol canımsın umarım öyle olur seninlede ikinci dogum gunüm ve sizleyim ne mutlu bana sizin gibi doslatlarim oldu Rabiim hepinizin yüzünü hep güldürsün seninde istedin şeyler olup eşinle hep mutlu olasın iyiki varsın içtenlikle yazdıkların mutlu etti eskiye dondümde ne günler geçirdik mesafe girsede birşeyler olsasa yinede biz kopmadik birlikteyiz umarım hep böyle sürer dostlumuz sende iyiki varsınnnn seni bende çokkkkkk seviyorummmmmm ❤

  YanıtlaSil
 10. Ülkerimyazdıkların çok mutlu eti ?
  ikiz olduk ya resmen tabiki sende ne olduysa bendede oluyor idi of heleki şu diş ağrısı mafetmişti bizi ikimizide yedi bitirdi en çok seni benimkisi seninki ağrıdıktan sonra hemen başlardi bide? umarim ikimizinkide ağrımaz hic artikın hesap donmasıda ikimizin yorum yapma üşengeçlinden en kisa sürede yapmamiz gerektinden ondada ard arda oluyordu neyse ruh ikizim yazdiklarin iiçinnn teşekür ederimmmm tatli dostum  evet senin ilk kutlayısin ilkinde telin bozulmustu hata hatırliyorum dogum gunumden önce sen yazmiştin doğum gunüne az kaldi filan diye kismet bugüneymiş ve nice doğum günü kutlamamiza seninle birlikte dostum Hep ama hep mutlu ol hersey dileyince olsun? tatlı ülkerim seni çokkk seviyorum❤

  YanıtlaSil
 11. Teşekürler sayın site admini arkadaşlarımı kırmayıp sayfa açtiniz siteniz gerçekten çok güzel arada bir girsemde seviyorum bol kazançlı huzurlu sağlıklı günler...

  YanıtlaSil
 12. Nedicemi bilmiyorum şuan gözlerim doldunu bill sen nasıl birşeysinyaa
  Canımdan bir parca gibisin bendeki yerin ayrı öyle başkaki şuan ses kaydını dinleyerek yazıyorum kimsenin sesi yıldızımın sesi gibi olamaz cok güzel bir sesin var sen bitanemsin benim iyiki benimlesin iyiki hayatıma bir yıldız gibi girdin can dostumsun senle ne çok anılarimiz oldu birlikte güldük birlikte ağladık sen benim TATLI ÖĞRETMENİMSİNNNNNNN YAZDIKLARIN SES KAYDIN ÖYLEKI MUTLU ETİKİ HAYATIMA RENK KATIN HEP ILK TANIDIM AN SICAKLINI HISETİM AN GİRER GİRMEZ SİTEYE İLKERDE ACABA DEMET NE YAZDI DİYE HEMEN BAKARDIM SANA BAĞLANMAMIN SEBEBI SENSİN ?
  RABİMMM SENİN YÜZÜNÜ HEP GÜLDÜRSÜN ?
  demetim hele oşarkın hersey için saolll hep benimle ol olurmu seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmm❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  YanıtlaSil
 13. Canlarım aslında bu yazdiklarımı gece yazdım yarısını sonradan başlayan diş ağrı sebebiyle şuan yayınladım hepniz iyiki varsinız dostlarım iyiki güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle?
  biryanım tabiki buruk bu doğum günümde Aygulümü çokk bekledim yanımda onunda burda olmasını bugunümde geliceni düşündüm ama işte onunda sebepleri var biliyorum ilk doğum günümü hatırlıyorumda birlikte onunla kutlamıstim çok güzel gelmişti bana buseferkinde yanımda olamadı bu üzdü :(
  Huzurum bazı engeler girsede aramıza ben senin dönüceğin temeli günü bekliyorum
  EyAy❤kıymetlim

  YanıtlaSil
 14. Gunaydin dogum gunu kizi evet sakariz ben baya sakarim hatta biz ikimiz ayni yerde olsak kirilmadik bis birakmayiz ortaligi bir birine katariz olsun guzel olurdu yine :) ayyyy Eylulum hep boyle hatta bundanda fazla mutlu ol yuzundeki mutluluk hic solmasin can parcam

  YanıtlaSil
 15. Mutlu ve Güzel geçireceğin nice yaşlara kavuşman dileklerimle.

  YanıtlaSil
 16. Menü

  Aranacak kelimeyi yazınız …

  Anasayfa ›› Doğum Günü
  İyi ki Doğdun Yıldızım(Eylül RK)


  DEMET YILDIZINDAN  YILDIZIMA
  DEMET /YılDızImA
  Sende benim canımsın, bunu defalarca söyledim. Kendimi savunurken tam da bundan bahsetmiştim. Şimdi beni daha iyi anladın değil mi?. Elimden geldiği kadar yanında olmaya çalışacağım yıldızım ?. Aramızdaki bağ ne kadar kuvvetli daha iyi anladım. Birşeyin daha iyi anlaşılması için bazı olumsuz olayların yaşanması lazımmış ki ” değer ” denen kavram ortaya çıksın. İşte biz tam onu yaşamış olduk seninle.
  Ses kaydı aklımda vardı ne zamndır düşünüyordum bunu. Söylemeden önce prova yaptım nasıl oluyo diye. Sonra söyledim heyecanlıyım tabiki. Heyecanım belli oluyor muydu? Sesimden bilmiyorum ?.
  Fakat mutlu edebildiğim için çok sevindim insanın kıymetlisinden değerlisinden bunu duyması çok güzel ??????????
  Ama şunu unutma Yıldızım, benimle arkadaşlık ettiğin için çok şanslısın ?. Bende öyle olduğumu düşünüyorum.
  Seni çooooooooook seviyorum Canımcım iyiki doğdun. Yeni yaşın sana mutluluk huzur getirsin, gözünde yaş olmasın hiç.

  YanıtlaSil
 17. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️İYİKİ DOGDUN TOPRAGIM EYLÜLÜM ❤️❤️❤️1 Mayıs 2018 17:28

  EYLÜLÜM ???TOPRAGIM ???
  İYİKİ DOGDUN ?? İYİKİ VARSIN
  YENİ YAŞIN SANA ŞANS MUTLULUK HUZUR GETİRSİN
  YERİN BENDE AYRI BANA SEN TOPRAGIM DEMİŞTİN SOHBETLERİM OLDU SENİ TANIDIKCA NE KADAR KALBİ TEMİZ GÜZEL BİRİSİ OLDUGUNU ANLADIM İYİKİ TANIDIM İYİKİ HAYATIMDASIN İYİKİ DOGDUN TOPRAGIM
  BİRTANEM ??? SENİ ??? ÇOK ??? ÇOK ??? SEVİYORUM BİRİCİGİM ❤️❤️❤️ EYLÜLÜM ❤️❤️❤️

  YanıtlaSil
 18. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️İYİKİ DOGDUN TOPRAGIM EYLÜLÜM ❤️❤️❤️1 Mayıs 2018 17:39

  EYLÜLÜM TOPRAGIM ASLINDA 2 GÜN ÖNCE KUTLADIM SAYFA AÇIKLDIGI ZAMAN KOYULSUN DİYE AMA KOYULMAMIŞ YANİ İLK KUTLAYAN TOPRAGIM BENİM İYİ Kİ DOGDUN CANIM İÇİ YENİ YAŞIN SANA MUTLULUK ŞANS GETİRSİN SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ELA ❤️❤️❤️EYLÜLÜM ❤️❤️❤️

  YanıtlaSil
 19. Yazınızı bugün mail attılar bana yoksa eklerdim

  YanıtlaSil
 20. Canlarımm işteyim ve baya yoğunluk geçtinden giremedim
  Demetim ❤zaram ❤ asim ❤ülkerim ❤serpilim ❤elam❤ defnem ❤ sizleriii çokkk ama çokk seviyorum doğum gunümde bana iyi geldiniz yazdıklarınız beni mutlu etii bugün ayri bir mutlluk daha yaşadımm Aygülüm maill atı kutladi doğum günümü az kaldı donücenide yazmıştıya çokkkkk iyi geldi bu bana prensesiin bugünü unutmucanı biliyordum odonücekk ve biz daha iyi olucağıź
  Ve elammmm canım mersinlim toprağım yazdiklarini okudumm amin canim umarim öyle olur sende hep mutlu ol çokkkk tşk bitanem?
  Kızlar ben işe kaçar sonra giremesem gece giririm Allaha emanet olun ??

  YanıtlaSil
 21. Doğum günü kızı bende seni çoook seviyorum Aygülmün doğum gününü unutmadığını kutlayacağını biliyordum . İnşallah Aygül'ümüz temelli dönecek eskisi gibi bir arada olacaz

  YanıtlaSil
 22. Zaram bir gorsen vido filan yapmıstı bana bu senenki doğum gunün istedim gibi diyil filan olması donücek ve yakın tarihte perim geleni dedi temeli bugünü unutmucani biliyordum inşallah öyle olacak???

  YanıtlaSil
 23. Elam çokluk saol güzel arkadaşım ilk kutlanayımsın demek????
  Mutlu etin beniiii??
  ❤❤❤❤❤❤❤EyEl❤❤❤❤❤

  YanıtlaSil
 24. Asimmmm tabiki biz böyle iyiz sakarız makarız ama süperiz ?senin de öyle hep yüzün gülsün meleğimmm ???

  YanıtlaSil
 25. Aynen oyle Eylulum superiz harikayiz can parcam:)
  Aygulum de insallah temelli doner kisa zamanda

  YanıtlaSil
 26. Demetime yazdım cevap nerdeyaaa?
  Kaç kere gönderdim bide!
  Zaram asim inşallah odonücekk ve biz daha mutlu olucağız canlarım

  YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***