8 Mayıs 2018 Salı

Survivor 8 Mayis 2018 Odul Oyunu

TV8 ekranlarinda yayınlanan fenomen yarışma programı Survivor 8 Mayis 2018 Odul Oyunu hangi takımın galibiyeti ile sonuçlanacak.

[caption id="attachment_57242" align="aligncenter" width="700"]Survivor 8 Mayis 2018 Odul Oyunu Survivor 8 Mayis 2018 Odul Oyunu[/caption]

Survivor 8 Mayis 2018 Odul Oyunu


TV8 ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2018 Yeni haftanın ilk iletişim oyunu ile bu akşam ekranlara gelecek.

[caption id="attachment_57243" align="aligncenter" width="700"]Survivor 8 Mayis 2018 Odul Oyunu Survivor 8 Mayis 2018 Odul Oyunu[/caption]

 

Survivor 8 Mayis 2018 Odul Oyunu


Survivor 2018'de Birleşme partisinden önce adaya ve hayallerine veda eden son yarışmacı Ünlüler Takımından Elif oldu. Ünlüler takımı aralarından birini yollamadan önce dün oynanan Ödül Oyununu kazanarak beraber son bir yemek daha yediler.

Bugün ise yarışmacılar için çok önemli bir oyun olan Iletişim ödülü oyunu ekranlara gelecek. Ünlüler Takımından bayan yarışmacı kalmadi desek yeridir. Sema sakatlığından oynayamıyor. Merve Aydın ise tek başına ipi göğüslemeye çalışacak. Turabi zaten ipleri koparmış durumda. Bu akşam Ünlüler takımı yarışmacılarının işi çok zor. Büyük ihtimalle de oyunu Gönüllüler Takımının kazanacağını düşünüyorum.

19 Comments

"?ElAr?" ?Arzu? delete 8 Mayıs 2018 15:12

Günaydın arkadaşlar?

Arkey Madhubala delete 8 Mayıs 2018 19:06

Tunaydın Arzum.Tunaydın prenseslerım.Tunaydın dızı haber aılesı .Nasılsınız?Ben çok ıyıyım.Bırazdan yola çıkacagım.

İyi gügünler Serplim hep iyi ol canım benim. Bende Çok şükür iyiyim seni seviyorum görüşürüz inşallah :))

Merhaba Çulgınım

Hep iyi ol Serpilim bende cok sukur iyiyim canim sana iyi yolculuklar

Bence iletişim ödülnü ünlüler kazanır deye düşünüyorum.


Arkadaşlar bugün sembol oyunu varmı?

"?ElAr?" ?Arzu? delete 8 Mayıs 2018 21:26

Ya normalde bugün semböl perşembe günüde iletişim ödülü oluyordu dimi Zaram? Iletişim bugün oynanıyorsa semböl perşembe günü oynanır herhalde. Onu da bence Adem kazanacak

"?ElAr?" ?Arzu? delete 8 Mayıs 2018 21:27

Iyi günler Serpilim ? balım? Allaha şükür çok iyim bende. Iyi yolculuklar size canim?

"?ElAr?" ?Arzu? delete 8 Mayıs 2018 21:28

????Vuhu???? kopalım güzellik abidem??

"?ElAr?" ?Arzu? delete 8 Mayıs 2018 21:40

Iyi günler Defne yaprağım??
Çok iyim. Herzamanki gibi gidiyor hayat. Hergün bahçeyi yıkamakla uğraşıyorum? köpekcik sağolsun pisliyor? ya keşke buraya da yağsa yağmur? Az önce Urfayada ulaşmış yağmur inşallah oradan doğuya doğru bizim taraflarada gelir?
Ya sonunda yalancı baharı normal bir şekilde yayınlayacaklar. Dizinin tekrarına gün yüzü göstermemişti kanal7? günü değişiyor saati bjr yerde durmuyor falan çocuk oyuncağı yapmıştılar. Ve yazın yayınlandığı için mutluyum. Çünkü ilk yayınlandığında da yazın yayınlanmaya başlamıştı. Reytinglerde mevsimlerin etkisi oluyor bence. Izleyici ilk izlediğinde yazdaki duygularıyla izledi kış döneminde tekrar o duyguyu veremeyebilirdi. Ya da eski saatinden farklı saatte yayınlanması da etkiliyor biraz. Mesela Bga kasımda başlamıştı. Onu kışta izlemeye alıştık. Tekrarı da zaten kışta verildi. Reytingi yine yüksekti tekrarı bile olsa. Ama yazda bga reytingi eskisi gibi olmayabilir. Kemik fanlar her zaman izler ama bazı seyircileri yayınlandığı dönem etkiliyor.
Ramazana da 1 hafta kalmış? çok seviyorum ya ramazanda sabaha kadar uyumama durumunu? çok güzel oluyor sahura kadar sohbet keyfi?
Peki sen nasılsın Defnem? Ne var ne yok?

Arkadaşlar dün performans 1ci ve 2cileri kimler oldu

Evet canım normalde bugün sembol perşembe de iletişim ödülü oynuyorlardı.
Hadi inşallah canım

"?ElAr?" ?Arzu? delete 8 Mayıs 2018 22:50

Birinci Hakan dı galiba. Ikinci de Adem

Erkeklerde Hakan 1. Adem 2. Oldu. Bayanlarda Nagihan 1. Sema 2. Oldu

Sembol Oyunu Adem kazanıyor Zara hanım. Hakketmişti iyi oldu.

Iyi aksamlar nasilsiniz iyisinizdir insallah

Teşükkür ederim
Ademin 2 ci olmasna. performans ödülü almasna çok sevindim.İnşallah gelecek haftalarda birinci olur

Teşekkür ederim çılgınım benim

Iyi geceler

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***
EmojilerEmojiler