Yasak Elma Cem Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

FOX ekranlarında yayınlanan ve Neslihan Yeşilyurt'un yönetmenliğini üstlendiği sevilen dizi Yasak Elma dizisi kadrosuna katılan Cem Kimdir ? Yasak Elma Cem, Alihan'ın şirketine yurt dışından müdür olarak gelerek işe başlar. Aynı şirkette çalışan Zeynep (Sevda Ergenci) ile yakınlaşması istemesi ise hoş karşılanmayacaktır. Dizihabersitesi olarak sizlere Yasak Elma Cem Kimdir konumuz içeriğinde verelim.

[caption id="attachment_57420" align="aligncenter" width="700"]Yasak Elma Cem Kimdir Yasak Elma Cem Kimdir[/caption]

Yasak Elma Cem Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi


FOX ekranlarında yayınlanan ve Neslihan Yeşilyurt'un yönetmenliğini üstlendiği sevilen dizi Yasak Elma dizisi kadrosuna yurt dışından gelerek Zeynep (Sevda Ergenci) ile yakınlaşan Cem karakterinin gerçek adı Gün AKINCI'dır. Gün Akıncı, 21 Eylül 1988 (30 Yaşında) İstanbul doğumludur. Oyuncumuzun boyu 183 cm kilosu 76 kg dır. Gün Akıncı, ilk ve orta eğitimi İstanbul ilinde almıştır akabinde İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünü bitirerek mezun olmuştur.

[caption id="attachment_57424" align="aligncenter" width="700"]Yasak Elma Cem Kimdir Yasak Elma Cem Kimdir[/caption]

Gün Akıcı, genç yaşlarında profesyonel basketbol oynamıştır. Yaşadığı bir sakatlıktan sonra basketbolu bırakmak zorunda kalan yakışıklı oyuncumuz, düzgün fiziği ile ajansların dikkatlerini üzerine çekmiş ve modellik yapmaya başlamıştır. Gün Akıncı, oyunculuk üzerine eğitim almış ve televizyon sektörüne adım atmıştır. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Fox TV ekranlarında 2017 yılında yayınlanan Kırlangıç Fırtınası dizisinde Yusuf karakterini canladırarak yaşamıştır. Yakışıklı oyuncumuz, yeni başlayan ve Fox TV ekranlarında yayına giren Yasak Elma dizisi kadrosuna Cem karakteri ile dahil olmuştur.

[caption id="attachment_57425" align="aligncenter" width="700"]Yasak Elma Cem Kimdir Yasak Elma Cem Kimdir[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***