Yemekteyiz 24 Mayıs Mustafa YILDIZ Kimdir Hangi Yemekleri Yaptı

Yemekteyiz 24 Mayıs Mustafa YILDIZ Kimdir Hangi Yemekleri Yaptı nerelidir Haftanın 4. gün yarışmacısı Mustafa YILDIZ hakkında merak edilen konuları yazımızın devamında bulabilirsiniz.Yeni haftada 24 Mayıs Perşembe günü yarışacak olan yarışmacısı Mustafa YILDIZ 24 yaşındadır.Bekar olan yarışmacının asıl memleketi  şirin ilimiz Amasya. Yemekteyiz Mustafa YILDIZ Gastronomi ve Mutfak Sanatları alanlarında eğitim alarak eğitim hayatına devam eden ve halen öğrenci olan yarışmacı okulun dışında da stajyer öğretmenlik yapmaktadır. Otostopla Türkiye turu atarak çektiği resimleri sosyal medyadan paylaşmak en büyük hobileri arasında yer alıyor.24 Mayıs Yemekteyiz Mustafa YILDIZ hangi yemekleri yaptı diğer yarışmacılardan kaç puan aldı.Hangi yemekleri beğenildi hangi yemekleri beğenilmedi gibi konulara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yemekteyiz 21-25 Mayıs  Son Puan Durumu

YEMEKTEYİZ 1.GÜN :Yemekteyiz 21 Mayıs Pazartesi Filiz Hanım Diğer yarışmacılardan toplamda 13 puan alarak yarışmanın ilk gününü tamamladı.Yemekteyiz Filiz Hanım Kimdir Merak Edenler Bu Bağlantıyı Ziyaret Edebilir.

YEMEKTEYİZ 2.GÜN :Yemekteyiz 22 Mayıs Salı Ergün Bey Diğer yarışmacılardan toplamda ..... puan alarak yarışmanın ikinci gününü tamamladı.Yemekteyiz Filiz Ergün Bey Kimdir Merak Edenler Bu Bağlantıyı Ziyaret Edebilir.

YEMEKTEYİZ 3.GÜN :Yemekteyiz 23 Mayıs Çarşamba Nuray Hanım  Diğer yarışmacılardan toplamda ..... puan alarak yarışmanın üçüncü gününü tamamladı.Yemekteyiz Nuray ÇOLAKOĞULLARI Kimdir Merak Edenler Bu Bağlantıyı Ziyaret Edebilir.Yemekteyiz

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***