Yemekteyiz 4 Mayıs Cuma Kim Kazandı

Yemekteyiz 4 Mayıs Cuma Kim Kazandı? sorusunun yanıtı yarışmanın bu günün yayınlanacak haftanın finali ile belli olacak.Sevilerek izlenen yemekteyiz yarışmasında yarışmacılar bir hafta boyunca hünerlerini sergileyerek diğer yarışmacıları evlerinde veya arkadaşlarının evlerinde misafir ettiler.Kocaeli ilinde yapılan bu haftanın Yemekteyiz Yarışması 4 Mayıs Kim Kazandı? detaylar yazımızın devamında...

Yemekteyiz 4 Mayıs Cuma Kim Kazandı


Yemekteyiz yarışmasında bu hafta yarışan adayları ve aldıkları puanları kısaca bir hatırlayalım isterseniz.30 Nisan 2018 Pazartesi günü yarışan ilk isim  Rahşan Suluhan 42 yaşında evli ve iki oğlu bulunan yarışmacı Tarsuslu olan Yemekteyiz Rahşan hanımın mesleği hemşire.Mersin-Tarsuslu olan yarışmacı sosyal projelerde görev almayı seven Rahşan hanım duygularını ele veren katıksız ve şeffaf birisi olduğunu dile getirmişti.

Yemekteyiz Rahşan Suluhan Mı Kazandı 
5-4-3-3 toplamda 15 puan aldı.Yemekteyiz yarışması yeni haftaya başlarken yeni haftanın yarışmacılarını da birer birer tanıma fırsatı bulduk.Yemekteyiz yarışmasında bu hafta yarışacak olan erkek yarışmacılardan olan Yemekteyiz Ozan TÜFEKÇİOĞLU Evli ve aslen İstanbullu.İnşaat sektöründe Satış ve Pazarlama alanında çalışıyor.

Ozan TÜFEKÇİOĞLU 2-2-2 ve 3  toplamda 9 puan aldı.Yemekteyiz Mertcan Aydın 20 yaşında ve bekar. Amerika doğumlu ve lakabı tipican  Anestezist olan yarışmacı seyahat etmeyi ve fotoğraf çekmeyi ve çektiği fotoğrafları ise sosyal medya adreslerinde paylaşmayı seviyor.

Mertcan Aydın toplamda 7 puan aldıYemekteyiz Burcu Hanım 39 yaşında evli olan yarışmacının bir erkek çocuğu bulunuyor. Hobileri arasında müzik dinlemek resim yapmak ve moda ile ilgilenmek olan Yemekteyiz Burcu Mart 3 haftanın 4. günü yarışacak.

Burcu Hanım 9 puan almıştı

YARIŞMAYI KAZANAN İSİM

 

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***