Yemekteyiz Mertcan Aydın Kim Nereli Kaç Yaşında İnstegram adresi

Yemekteyiz Mertcan Aydın Kim Nereli Kaç Yaşında İnstegram adresi 


Yemekteyiz Mertcan Aydın 20 yaşında ve bekar. Amerika doğumlu ve lakabı tipican  Anestezist olan yarışmacı seyahat etmeyi ve fotoğraf çekmeyi ve çektiği fotoğrafları ise sosyal medya adreslerinde paylaşmayı seviyor.

Yemekteyiz 2 Mayıs yarışmacısı Mertcan AYDIN ilk gün yarışmacısının ara sıcaklarda ıspanaklı börek yapmasını uygun bulmadığını söyledi.Böreğin bir yemek olmadığını ve ara sıcağa uygun olmadığını vurgulayan Yemekteyiz Mertcan AYDIN 2 Mayıs Çarşamba günü bakalım diğer yarışmacılara neler hazırlayacak.

Yemeklerin lezzetine göre puanlama yapacağını vurgulayan yemekteyiz 2 mayıs yarışmacısı önemli olanın yemeklerin yapılışı olduğunu ve yemek  sunumunu da değerlendireceğini söyledi.Yemekteyiz Mertcan Aydın Kim Nereli Kaç Yaşında İnstegram adresi  @mertcanaydinofficial. Sizde yarışmacı hakkında yorumlarınızı yorum alanına yazınız.

[caption id="attachment_57075" align="aligncenter" width="523"]yemekteyiz-mertcan-aydin-kim-nereli-kac-yasinda yemekteyiz-mertcan-aydin-kim-nereli-kac-yasinda[/caption]

30 Nisan Pazartesi Yemekteyiz Rahsan Kimdir
1 Mayıs Salı Yemekteyiz Ozan Kimdir
2 Mayıs Çarşamba Yemekteyiz Metcan Kimdir
3 Mayıs Perşembe Yemekteyiz Burcu Kimdir
Yemekteyiz 4 Mayıs Haftanın Final Günü Yarışmacısı

https://youtu.be/Ch90dtX3134

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***