Yemekteyiz Nuray Hanım Kimdir Hangi Yemekleri Yaptı 23 Mayıs

Yemekteyiz Nuray Hanım Kimdir.Yemekteyiz yarışması 21-25 Mayıs haftası gayet sakin başladı.Yemekteyiz Nuray Hanım Hangi Yemekleri Yaptı.Yarışmanın ilk gün yarışmacısı olan Filiz Hanım ilk gün konuklarını evinde ağırladı ve diğer yarışmacılardan Filiz Yılmaz Kırdar  toplam 13 puan almayı başardı.Yarışmanın Çarşamba günkü yarışmacısı Yemekteyiz Nuray Hanım Kimdir? Hangi Yemekleri Yaptı? İstanbul ilinden yarışmaya katılan Nuray Hanım evli bir kızı var.32 yaşında olan yemekteyiz  Nuray hanım programa kızının isteği ile katıldığını ve yarışmada aşçı olmasından dolayı iddialı olduğunu ifade ediyor.


Yemekteyiz Nuray Hanım Kim


Yarışmaya İstanbul'dan katılan Yemekteyiz Nuray Hanım'ın asıl memleketi Tekirdağ.Yarışmada Tekirdağ yöresine ait yemekler ile mi yarışacak hep beraber izleyeceğiz.Kızının şansına katıldığını belirten Nuray Hanım Yemekteyiz 23 Mayıs Çarşamba haftanın 3. gün yarışmacısı olarak evine diğer yarışmacıları davet edecek. Nuray Hanım mesleği gereği Şef aşçılık yaptığından bu yarışmada  yapacağı yemekler oldukça merak ediyor.Kendine güveni tam olan yarışmacıya bizlerde başarılar diliyoruz.

Yemekteyiz 21-25 Mayıs  Son Puan Durumu

YEMEKTEYİZ 1.GÜN :Yemekteyiz 21 Mayıs Pazartesi Filiz Hanım Diğer yarışmacılardan toplamda 13 puan alarak yarışmanın ilk gününü tamamladı.Yemekteyiz Filiz Hanım Kimdir Merak Edenler Bu Bağlantıyı Ziyaret Edebilir.

YEMEKTEYİZ 2.GÜN :Yemekteyiz 22 Mayıs Salı Ergün Bey Diğer yarışmacılardan toplamda ..... puan alarak yarışmanın ikinci gününü tamamladı.Yemekteyiz Filiz Ergün Bey Kimdir Merak Edenler Bu Bağlantıyı Ziyaret Edebilir.

Yemekteyiz yarışmasında 24 Mayıs Perşembe yarışmacısı Mustafa YILDIZ
Yemekteyiz yarışmasında 25 Mayıs Cuma yarışmacısı Fevziye GENÇARSLAN

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***