Çukur 32.Bölüm 2.Fragman Yamaç ve Vartoluya Kim Bomba Atıyor

Çukur dizisinin yeni bölümüne artık sayılı saatler kala dizinin 32.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı.Yeni fragman ile birlikte  Yamaç ve Vartolu'ya el bombası ile saldıran kişi merak konusu oldu.Çukur dizisinde ortada bir tapu muhabbeti dolanırken diğer taraftan da Selim Emrah ve Beyefendinin avukat oğlu arasındaki ortak işler devam ediyor.

[caption id="attachment_57736" align="aligncenter" width="540"]Çukur El Bombası Atan Kişi Kimdir Çukur El Bombası Atan Kişi Kimdir[/caption]

Selim artık harekete geçme vakti geldiğinden bahsederken Biz harekete geçmez isek Yamaç beni bitirecek diye artık savaşın başladığını işaret eder.Çukur dizisinin 4 Haziran akşamı yayınlanacak 32. Bölümde tahminlerimize göre el bombası ile Yamaç ve Vartolu yu kovalayan kişi ise dizide babası hapisten çıkan Cem olabilir.Cem değilse ise diziye yeni bir karakter girdi diyebiliriz.

Çukur 32.Bölüm 2.Fragman Yamaç ve Vartolu ya Kim Bomba Atıyor sizde tahminlerinizi yorum alanına yazarak paylaşımda bulunabilirsiniz.

https://youtu.be/ziN7eUtSXB4?t=43

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***