Darısı Başımıza Rüya Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir

Darısı Başımıza Rüya Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir. Show Tv ekranlarında yayına girecek yaz dizilerinden biri Darısı Başımıza olacak. Gold Film yapımcılığında çekimleri devam eden dizinin oyuncu kadrosunu sizlere tanıtmaya devam edelim. "Darısı Başımıza" dizisinde Rüya karakterini canlandıracak olan oyuncumuz hakkında detayları sizlerle paylaşalım.

[caption id="attachment_58029" align="aligncenter" width="700"]Darısı Başımıza Rüya Darısı Başımıza Rüya[/caption]

Darısı Başımıza Rüya Gerçek Adı


Show TV ekranlarında yayınlanan Darısı Başımıza Rüya karakterine can verecek olan oyuncumuzun gerçek adı Açelya TOPALOĞLU'dur. 19 Kasım 1986 (32 Yaşında) yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Dans ile uğraşan oyuncumuz; ailesinin ısrarları ile oyunculuğa yönelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Açelya Topaloğlu ilk olarak 2008 yılında "Aşk yakar" isimli dizide yer almıştır.

[caption id="attachment_58030" align="aligncenter" width="700"]Darısı Başımıza Rüya Darısı Başımıza Rüya[/caption]

Darısı Başımıza Rüya Boyu, Kilosu, Sevgilisi


Darısı Başımıza Rüya karakterine can verecek olan Açelya TOPALOĞLU'nun boyu 168 cm. kilosu 54 kg. dır. Güzel oyuncumuzun sevgilisi kendisi gibi oyunculuk yapan Mert Carim ile beraberdir. Açeyla TOPALOĞLU, 2009 senesinde “Arka Sokaklar” da 2012 senesinde “Eve Düşen Yıldırım”da rol aldı.  Bu dönemde ayrıca Yapı Kredi Play, Garanti Bankası, Arçelik, Koroplast gibi ünlü birçok markanın reklamlarında oynadı. 2015 yılında ilk başrolünü “Kaçak Gelinler” dizisinde “Almila” karakteriyle gerçekleştirdi. Hemen arkasından “İnadına Aşk” dizisinde baş rolde Karadenizli bir kız olan “Defne” karakteriyle çok ses getirdi ve çok sayıda hayran kitlesi oluşturdu.

[caption id="attachment_58031" align="aligncenter" width="700"]Darısı Başımıza Rüya Darısı Başımıza Rüya[/caption]

"Zerrin’in büyük kızı. Öykü ve Serkan’ın ablası. Sıcak, tatlı, hevesli, komik, hayalperest, çocuk ruhlu bir anaokulu öğretmeni. Her zaman pozitif. İçi dışı bir, açık bir kitap… Otuzuna merdiven dayamış olmasına rağmen hala bekar. Küçük kız kardeşi ondan önce evlenme kararı alınca, tüm gözler ona dönüyor. Rüya’nın da yardımına aşk doktoru koşuyor. SHOW"

 

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***