Egenin Hamsisi Deniz Kimdir Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi

Egenin Hamsisi Deniz Kimdir Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Kimdir. Egenin Hamsisi Deniz karakterini Uraz Kaygılaroğlu canlandırıyor. TRT1 ekranlarında Temmuz ayında başlaması beklenilen yeni komedi temalı dizi Egenin Hamsisi nin çekimleri devam ediyor. Darısı Başımıza Dizisinin Konusu, oyuncu kadrosu, fragmanları hakkında sizleri Dizihabersitesi.com olarak bilgilendirmeye devam edelim.

[caption id="attachment_57929" align="aligncenter" width="700"]Egenin Hamsisi Deniz Egenin Hamsisi Deniz[/caption]

Egenin Hamsisi Deniz Gerçek Adı


Egenin Hamsisi Deniz karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Uraz Kaygılaroğlu'dur.  Uraz Kaygılaroğlu, 30 Haziran 1987 (31 yaşında) İstanbul doğumludur. Balıkesirli bir ailenin oğlu olarak İstanbul’un Kadıköy ilçesinde doğmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur.

[caption id="attachment_57930" align="aligncenter" width="700"]genin Hamsisi Deniz genin Hamsisi Deniz[/caption]

Egenin Hamsisi Deniz Boyu Kilosu Sevgilisi


Egenin Hamsisi Deniz karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu'nun boyu 187 cm. kilosu 78 kg. dır. Yakışıklı oyuncumuz kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Melis İşiten ile 2014 yılında evliliğe adım atmıştır. Çiftin "ADA" isiminde şirin bir kız çocukları bulunmaktadır.

[caption id="attachment_57932" align="aligncenter" width="700"]Egenin Hamsisi Deniz Egenin Hamsisi Deniz[/caption]

Uraz Kaygılaroğlu’nun bulunduğu projelerden bazıları "Yedi Güzel Adam", "Takip", "Eski Hikaye", "Tam Zamanı" gibi yapımlardır. Pis Yedili’deki yakaladığı performansın ardından en son "Baba Candır" isimli dizide "Haluk" karakterini canlandırarak yine oyunculuğunu konuşturduğu bir rolde yer almıştır. Bu tip televizyon dizilerinin ve sunuculuk deneyimlerinin dışında pek çok reklam filminde de rol almıştır. Bunlardan en bilinenleri Pınar Labne reklam filmi, Vodafone reklam filmi, Mogaz reklam filmi ve Yapı Kredi reklam filmidir. En Son Babalar duyar dizi ile adeta her kesin dilinde olan Uraz Kaygılaroğlu,  Masum Değiliz isimli dizide Mert karakterine hayat verse de dizi tutmamış ve final yapmıştır.

[caption id="attachment_57933" align="aligncenter" width="700"]Egenin Hamsisi Deniz Egenin Hamsisi Deniz[/caption]

 

Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***