Egenin Hamsisi Melahat Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Egenin Hamsisi Melahat Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir. Egenin Hamsisi dizisinde Melahat karakterini İclal AYDIN canlandıracak. TRT 1 ekranlarında temmuz ayında yayın hayatına başlaması beklenilen komedi temalı dizi "EGENİN HAMSİSİ" dizisi konusu, oyuncuları ve fragmanlarını sizlere sunmaya devam edelim.

[caption id="attachment_57957" align="aligncenter" width="700"]Egenin Hamsisi Melahat Egenin Hamsisi Melahat[/caption]

Egenin Hamsisi Melahat Kimdir Gerçek Adı


TRT1 ekranlarına yayın hayatına başlayacak olan Egenin Hamsisi Melahat karakterini canlandıracak olan oyuncumuzun gerçek adı İclal AYDIN'dır. İclal Aydın, 14 Eylül 1971 (47 yıl yaşında) tarihinde Nevşehir ilimizde doğmuştur. İclal AYDIN'ın boyu 165 cm. kilosu 58 kg. dır. Oyuncumuz, liseyi Elazığ ilinde yatılı olarak okumuştur. Lise yıllarında tiyatroyla ilgilenmeye başlayan ve oyunculuk yolundaki ilk adımlarını atmaya başlamıştır. Mezuniyetinin ardından üniversite eğitimi için Ankara’ya gitmiş ancak öğreniminin ikinci yılında okulunu yarıda bırakarak Berlin’e yerleşmiştir.

[caption id="attachment_57959" align="aligncenter" width="700"]Egenin Hamsisi Melahat Egenin Hamsisi Melahat[/caption]

İclal Aydın ilk kez ekranlara 1997 yılında Ayna grubunun "Ölünce Sevmezsem seni" isimli müzik klibinde oynayarak merhaba demiştir. Oyuncumuz, 1990’lı yılların sonlarına radyo programcılığı yapmıştır. 2004 yılında ATV ekranlarında yayınlanan  "Avrupa Yakası" isimli dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştır. Aynı yıl ”Yaz Bitmesin” adını verdiği kendi kitabını yazarak piyasaya sürmüştür.
[caption id="attachment_57961" align="aligncenter" width="700"]Egenin Hamsisi Melahat Egenin Hamsisi Melahat[/caption]

İclal Aydın, ilk kez 1990 senesinde evlenmiştir. 2. Evliliğini ise Kemal Başbuğ ile gerçekleştirmiş ve bu evlilikten bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. 3. Evliliğini 2006 yılında gerçekleştirmiş ve evlilikleri sadece 5 ay sürmüştür. En son evliliği ise 2015 senesinde gerçekleşmiştir.Eşinin ismi Efe Kubilay'dır.

[caption id="attachment_57962" align="aligncenter" width="700"]Egenin Hamsisi Melahat Egenin Hamsisi Melahat[/caption]

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***