Egenin Hamsisi Şevket Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Egenin Hamsisi Şevket Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir. Egenin Hamsisi dizisinde Şevket karakterini Uğur Çavuşoğlu canlandıracak. TRT 1 ekranlarında temmuz ayında yayın hayatına başlaması beklenilen komedi temalı dizi "EGENİN HAMSİSİ" dizisi konusu, oyuncuları ve fragmanlarını sizlere sunmaya devam edelim.

[caption id="attachment_57970" align="aligncenter" width="700"]Egenin Hamsisi Şevket Egenin Hamsisi Şevket[/caption]

Egenin Hamsisi Şevket Gerçek Adı Kimdir


TRT1 ekranlarına yayın hayatına başlayacak olan Egenin Hamsisi Şevket karakterini canlandıracak olan oyuncumuzun gerçek adı Uğur Çavuşoğlu'dur. Uğur Çavuşoğlu, 12 Mart 1967 (51 yaşında) Artvin doğumludur. Oyuncumuz, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Egenin Hamsisi Şevket

Egenin Hamsisi Şevket

Egenin Hamsisi Şevket Boyu, Kilosu, Sevgilisi


TRT1 ekranlarına yayın hayatına başlayacak olan Egenin Hamsisi Şevket karakterini canlandıracak oyuncumuz Uğur Çavuşoğlu'nun boyu 180 cm. kilosu 79 kg. dır. Usta oyuncumuz, en son "Meryem" isimli dizide Savaş'ın babası Yurdal karakterini canlandırmıştır.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***