Fransada Hangisi İle Evlenmek Yasaldır

Fransada Hangisi İle Evlenmek Yasaldır?

A) 10 yıldan yaşlı ağaçlarla

B) 100 yıldan eski yapılarla

C) Evcil hayvanlarla

D) Ölmüş kişilerle

Cevap : Ölmüş kişilerle

Kim Milyoner Olmak İster Ayhan Bey Bursa ilinden katılıyor yarışmaya Coğrafya öğretmeni olan yarışmacı üç üniversite bitirmiş.Sevilen bir öğretmen olan Ayhan Bey Milyoner Olmak İster yarışmasında 2 Haziran 2018 tarihinde 4. yarışmacı olarak yarışmaya katıldı.Kolay Sorulan ilk iki soruda başarılı bir yarışma çıkaran yarışmacı çok heyecanlı olduğunu ve Malatya'ya Selam Gönderdiğini ifade etti.Kim Milyoner Olmak İster Adrian 2 Haziran 2018 akşamı yarışmaya 2. yarışmacı olarak katıldı.İlk Soruda mendil ve ikinci soruda gözünü kırpmadan yanıtını veren yarışmacı 3. soruda favori doğru yanıtını vererek bir sonraki soruya geçmeyi hak etti.At alıp satma veya yetiştirme işine ne isim verilir sorusunda seyirci yarı yarıya ve telefon joker hakkını kullanan yarışmacı Cambazlık yanıtını vererek diğer soruya geçmeyi başardı.

Kim Milyoner Olmak İster Nurşah Hanım Elektrik ve Elektronik Okuyor. Ankara'dan Yarışmaya katılan yarışmacı arkadaşı ve erkek kardeşi ile yarışmaya katıldı.Kim Milyoner Olmak İster Yarışması 2 Haziran 2018 yarışmaya katılan Nurşa hanım bakalım yarışmadan kaç para ödül ile ayrılacak.Bir Beden Büyük Almak yanıtı ile ilk soruyu cevaplayan yarışmacı ikinci soruda da çorba gibi yanıtını vererek 1000 TL. Lik ödülü garanti altına aldı.Yarışmacı Tenis sorusunda telefon jokerini kullanmasına rağmen yarışmadan elenerek yarışmaya veda etti.

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***