Meleklerin Aşkı Dizisi Oya (Deniz Kaynak) Kimdir

Yaz aylarının yeni dizilerinden birisi olan ve Show tv ekranlarında izleyiciler ile buluşması beklenen yeni dizi Meleklerin Aşkı Dizisinde Oya Çekilmez rolü ile izleyeceğimiz oyuncunun gerçek adı Deniz Kaynak hakkında derlediğimiz bilgileri paylaşalım.Yaz aylarında sezon finali yapan dizi oyuncularının bir çoğu tatil ve dinlenme sebebi ile yaz dizilerinde rol almazken yeni yüzler ile genelde yaz aylarında karşılaşıyoruz.Meleklerin Aşkı Dizisi Deniz Kaynak Kimdir?
Tahminen 13-14 yaşlarında olan ekranların yeni yüzlerinden olan çocuk oyuncu Meleklerin aşkı dizisinde Oya Çekilmez karakterine hayat verecek. Kırmızı Kalem Sanat Drama da 9 yıl Tiyatro, Modern Dans, Koreografi ve Kamera Önü Oyunculuğu eğitimi almıştır. Sakarya Fırat dizisi ile Her Şey Yolunda dizilerinde küçükte olsa rol alan Deniz Kaynak  Antalya’da doğmuştur.İzmir ilinde yaşayan çocuk oyuncu Tunay Menaerlik’in isimli firmanın  resmi oyuncusudur.2004 yılında dünyaya gelen Deniz Kaynak, aslen Antalya doğumludur.

Meleklerin Aşkı Şirin Kim? Ebrar Ayla Demirbilek Kimdir?


Meleklerin Aşkı Oya Kimdir?
Dizide Oya Necmettin ve Melike isimli karakterlerin kızı rolü ile ekranlara gelecektir.Çekilmez soy ismindeki ailenin kızları ile ekranlara gelecek oyuncunun dizide bir de erkek bir ikiz kardeşi vardır. İkiz kardeşi Kaya ile pekte anlaşamayan Meleklerin Aşkı Oya'nın Şirin isminde bir de küçük bir kardeşi vardır. Necmettin ise kızlarına ve çocuklarına hiç kıyamaz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***