4N1K Ece Kimdir? 4N1K Ece Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

4N1K Ece Kimdir 4N1K Ece Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir. FOX Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan 4N1K dizisi konusu ve Oyuncularını Dizihabersitesi olarak sizlere tanıtmaya devam edelim.

[caption id="attachment_58109" align="aligncenter" width="700"]4N1K Ece Kimdir 4N1K Ece Kimdir[/caption]

4N1K Ece Kimdir Gerçek Adı


FOX Tv ekranlarında yayınlanan Öner Arslanel'in yapımcılığını yaptığı, Murat Onbul'un yönetmen koltuğunda oturduğu ve Ferhat Ergün'ün senaryosunu imzaya aldığı yeni yaz dizisi 4N1K yayın hayatına başladı. 4N1K dizisinde Ece karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Eslem AKAR'dır. Eslem Akar, 23 Mart 1998 (20 Yaşında) İstanbul doğumludur. Oyuncumuz ailesinin tek çocuğudur. İlk ve orta öğretimini Terakki Vakfı Okulları’nda tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi birinci sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir. Çırak 3 Mota Atölyesi'nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

[caption id="attachment_58110" align="aligncenter" width="700"]4N1K Ece Kimdir 4N1K Ece Kimdir[/caption]

4N1K Ece Kimdir Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler


FOX Tv ekranlarında yayınlanan 4N1K Ece karakterini canlandıran Eslem Akar'ın boyu 160 cm. kilosu 54 kg. dır. Eslem Akar ilk kez Trt1’de yayınlanan Sen De Gitme adlı dizi ile oyunculuk hayatına başlamıştır. Star Tv ekranlarında yayınlanan; Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Kenan Ece, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onur Yay Evrentan gibi birçok ismin yer aldığı Avlu dizisinde Ecem karakterini canlandırmıştır.

[caption id="attachment_58111" align="aligncenter" width="700"]4N1K Ece Kimdir 4N1K Ece Kimdir[/caption]

4N1K Ecem karakteri Kimdir


Arıza müdürümüzün, karakter olarak babasıyla hiçbir kesişim kümesi olmayan biricik, güzeller güzeli kızı. Babasının müdürlük yaptığı liseye bu sene nakil oldu. «Eyvah kızım büyüdü» paranoyası yaşayan babasının bakışları her daim üzerinde. Aşk formüllerine inanmayan bir kız Yelda, doğallıktan yana. Bu yüzden Sinan’ın hayli yokuş çıkması lazım onun ilgisini çekebilmesi için. FOX

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***